کد خبر:11490
پ
۱۴۰۱۰۷۲۸۰۰۰۱۹۳_Test_PhotoN

۹۰۰راس دام زنده از گناوه به کویت صادر شد

مدیر اداره بندر و دریانوردی بندر گناوه با اشاره به وجود زیرساخت های مناسب در این بندر گفت: ۹۰۰ راس دام زنده از گناوه به مقصد کشور کویت صادر شد.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر ، کیامرث جوکار مدیر اداره بندر و دریانوردی گناوه شب گذشته بابیان اینکه ۹۰۰ راس دام زنده از این بندر به مقصد کشور کویت صادر شد، اظهار داشت: بندر گناوه با تقویت زیرساخت های صادراتی آماده نقش آفرینی موثر در این عرصه است.

وی با بیان اینکه وجود زیرساخت های مناسب منجر شده تا بندر گناوه از رویه ترانزیت خارجی نیز برخوردار شود، ادامه داد: بندر گناوه همچنین مبدا صادرات محموله های شیشه به کشور قطر است به نحوی که در ۶ ماه صادرات افزایش صادرات این کالا از بندر گناوه بودیم.

به گفته مدیر اداره بندر و دریانوردی گناوه، این بندر تجاری به عنوان دومین بندر تجاری استان بوشهر است که با این رویکرد عمده فعالیت های گناوه با تمرکز بر حوزه تجارت انجام می شود.

جوکار اظهار کرد: طرح جامع بنادر تجاری کوچک به عنوان طرح راهبردی سازمان بنادر و دریانوردی در گناوه عملیاتی شده تا براساس این طرح نیازهای رونق بندر گناوه بر حسب اولویت در برنامه ۱۵ ساله اجرایی شود.

وی یادآور شد: برنامه یاد شده براساس زمانبندی انجام شده در دوره پنج ساله اجرا خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید