کد خبر:10449
پ
۱۳۹۹۱۲۲۸۱۰۳۱۵۷۲۳۰۲۲۴۴۵۷۴۴

۲۱۰ میلیارد ریال به شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر اختصاص یافت

رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس گفت: در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی ۲۱۰ میلیارد ریال به حوزه آموزش و سلامت محرومان ۴ شهرستان جنوبی استان بوشهر اختصاص یافت.

به گزارش حقایق نگار به نقل از تسنیم بوشهر، حجت نظری صبح امروز در نشست با مشاور مدیرکل و مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان‌های عسلویه، کنگان، دیر و جم اظهار داشت: در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی پتروشیمی‌های تابعه هلدینگ خلیج‌فارس امسال ۲۱۰ میلیارد ریال به بخش‌های درمان، آموزش، ورزش و تحکیم بنیاد خانواده در جنوب استان بوشهر اختصاص یافته و بخشی از آن پرداخت شده است.

وی خدمات شرکت‌های پتروشیمی تابعه هلدینگ خلیج فارس را در راستای حمایت از مددجویان دانست و بیان کرد این شرکت‌ها در راستای برنامه‌های مسئولیت اجتماعی و مشارکت در اجرا برنامه‌های هدفمند برای بهبود وضعیت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی حمایت می‌کند.

دبیر کمیته مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های تابعه هلدینگ خلیج فارس در عسلویه ضمن برشمردن بخشی از اقدامات این شرکت‌ها در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در حوزه مسئولیت اجتماعی خاطر نشان کرد: توانمندسازی جامعه پیرامونی و مشارکت با  محیط اطراف صنایع در اجرا پروژه‌های منطبق با اصول توسعه پایدار در عمل به مسئولیت اجتماعی در اولویت قرار دارند.

نظری بیان کرد: مطابق تأکیدات مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در حوزه توجه و ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف یکپارچه‌سازی انجام این فعالیت‌ها، کمک‌های مذکور که پیش از این در قالب تفاهم‌نامه با دستگاه‌های اجرایی تنظیم شده بود، اجرایی شد و در اختیار این نهادها قرار گرفت.

رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس تصریح کرد: یکی از ابتکارات جدید هلدینگ خلیج فارس در منطقه پارس در حوزه مشارکت در فعالیت‌های عام‌المنفعه همراهی با بیماران سرطانی، صعب‌العلاج و معلولین بوده که در این خصوص کمک‌هایی در قالب هزینه‌های درمان، تهیه دارو، تهیه ویلچر و وسائل توان‌بخشی با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) بهزیستی، مراکز بهداشت و مجموعه‌های خدمات‌رسان تاکنون صورت گرفته و این روند در آینده نیز توسعه می‌یابد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید