کد خبر:10077
پ
۲۰۱۹۱۱۱۰_۱۷۲۰۲۸
در نشست با خبرنگاران دشتی مطرح شد؛

یادواره ۲۳۲ شهید شهرستان دشتی آذرماه برگزار می‌شود

سرهنگ غضنفری، فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی: یادواره ۲۳۲ شهید شهرستان دشتی در نیمه دوم آذرماه سال جاری برگزار می شود. از ظرفیت رسانه ها جهت اطلاع رسانی و نشر اهداف این یادواره بهتر و بیشتر استفاده شود.

سرهنگ غضنفری، فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی: یادواره ۲۳۲ شهید شهرستان دشتی در نیمه دوم آذرماه سال جاری برگزار می شود. از ظرفیت رسانه ها جهت اطلاع رسانی و نشر اهداف این یادواره بهتر و بیشتر استفاده شود.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی در نشست با خبرنگاران این شهرستان از برگزاری یادواره ۲۳۲ شهید شهرستان دشتی در نیمه دوم آذرماه خبر داد و اظهار داشت: فضای شهرستان دشتی برای برگزاری یادواره شهدا آماده است و با توجه به هماهنگی و تعاملی که در سطح شهرستان وجود دارد در راستای هماهنگی و برنامه ریزی جهت هر چه بهتر برگزار نمودن این یادواره، جلسات متعددی توسط ستاد برگزاری یادواره تشکیل شده و مسئولین شهرستان اعلام آمادگی کردند که بتوانیم با همکاری هم یک رزمایش فرهنگی خوب را قبل از برگزاری یادواره در سطح شهرستان داشته باشیم.

 

سرهنگ پاسدار علی غضنفری از تلاش‌های خبرنگاران شهرستان دشتی در زمینه اطلاع رسانی این رویداد مهم در سطح شهرستان قدردانی نموده و افزود: دین اسلام در تمام اعصار، به واسطه خون شهدا و اولیای خدا رشد کرده و امروزه نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تنها عامل بازدارنده در مقابل هجمه هایی است که از سمت فرهنگ غرب به سمت جوانان ما نشانه رفته است.

سرهنگ غضنفری به اهمیت فعال بودن کمیته ها در سطح شهرستان و بازخورد رسانه ای جلسات در رسانه ها اشاره نموده و خاطرنشان کرد: شهرستان دشتی دارای ظرفیت های نهفته فراوانی در بخش فرهنگی است که باید شکوفا شود. مطالب٬ گزارشات و تولید محتواها به گونه ای در رسانه ها انعکاس داده شود که باعث جلب توجه جوانان و بازنشر آن در فضاهای مجازی شود.

 

وی با بیان اینکه سعی می شود مستندات جمع آوری شده در حوزه برگزاری یادواره ۲۳۲ شهید شهرستان دشتی تبدیل به یک کتاب شود، خطاب به کمیته های تشکیل شده در حوزه برگزاری این یادواره عنوان کرد: کمیته های تشکیل شده گزارش مفصلی را از اقدامات انجام شده ارائه دهند تا بتوانیم آن ها را در قالب یک کتابچه نگه داری و ثبت و ضبط نماییم.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی بر اهمیت ظرفیت فضای مجازی و رسانه ها در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و معرفی خانواده این عزیزان برای نسل جوان تاکید نموده و اضافه کرد: از ظرفیت رسانه ها و سایت‌های شهرستان و استان در جهت اطلاع رسانی و نشر اهداف این یادواره بهتر و بیشتر استفاده شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید