کد خبر:6745
پ
اسما زحمتکش کماندار اهل شهرستان دشتی
مرثیه‌ای برای پرواز کماندار ایران؛

یادداشت / لبخندت ابدی قهرمان

کماندار بوشهری در حالی شب گذشته برای همیشه چشمانش بسته شد که سال‌هاست مسئولان بوشهری در خواب ابدی فرو رفته‌اند.

خبر غم انگیز و کوتاه بود. اسماء زحمتکش قهرمان ٢۴ ساله بوشهری درگذشت. پنج روز در خاموشی مطلق و بی‌خبری گذشت، بی‌خبری از اسماء. ورزشکار قهرمان بوشهری در حالی شب گذشته برای همیشه چشمانش بسته شد که سالهاست مسئولان بوشهری در خواب ابدی فرو رفته‌اند.

 

دختر ٢۴ ساله ورزشکار که در رشته تیراندازی با کمان فعالیت میکرد، در حالی که مسیر هر روزه‌اش‌ را برای برگشتن از تمرین به منزل طی میکرد که در اتوبان مرگ شهرک نیایش که در بی‌خیالی مطلق مسئولان بارها قربانی گرفته؛ پس از تصادف با دو ماشین برای همیشه خاموش شد.

 

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/08/%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%A7-%D8%B2%D8%AD%D9%85%D8%AA%DA%A9%D8%B4-%DA%A9%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%87%D9%84-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C.jpg

 

با گذشت ۵ روز و اعلام مرگ مغزی اسما، تیم رضایت اهدا عضو در تلاش بودند خانواده‌اشرا به اهدای اعضای بدن ورزشکار بوشهری قانع کنند. شب گذشته با رضایت خانواده؛ اعضای بدن اسما از بدنش جدا شد و به شیراز فرستاده شد تا به چند انسان دیگر جان دوباره ببخشد و خودش برای همیشه چشم از دنیا فرو بست.

 

اسما فوتبالیست نبود. فعالیتش پخش زنده نداشت. زن بود و قهرمان در حرفه‌اش. سودی هم برای گرفتن عکس‌های بولتنی و انتخاباتی برای آینده نداشت.

 

اسما زحمتکش؛ قهرمان ورزشکار بوشهری شاید آنقدرها برای مردم آشنا نبود؛ اما افتخارآفرین بود. قطعا اسماء اولین و آخرین قربانی شهرک نیایش نخواهد بود و با توجه به شرایط کنونی وضعیت شهر، راه عبور و مرور این شهر همچنان قربانی خواهد گرفت.

 

بعد از فوت دردناک کوهنورد بوشهری، رفتن غم انگیز اسما زحمتکش؛ جامعه ورزشی استان بوشهر را در بهت فرو برد. مادر محمد حبشی، کوهنورد بوشهری هنوز در شوک از دست دادن پسر ورزشکارش؛ و حالا مادر اسما زحمتکش در سوگ از دست دادن فرزندش. باید چه اتفاق دیگری رخ دهد وضعیت رسیدگی به ورزش استان و از طرفی امکانات ضروری شهری بهبود یابد؟!

بیشتر بخوانید
خبر تلخ: اسماء دختر ورزشکار دشتیاتی درگذشت + اعلامیه

 

منبع
ایلنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید