کد خبر:9893
پ
IMG_20190708_231434_390
پایگاه خبری خورموج نیوز برگزار می کند:

کارگاه یک روزه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی همراه با ارائه گواهینامه معتبر+ جزئیات ثبت نام

کارگاه یک روزه آموزش خبرنگاری توسط پایگاه خبری خورموج نیوز، با تدریس دکتر رضا معتمد همراه با ارائه گواهینامه بین المللی سازمان فنی و حرفه ای و خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر در شهر خورموج برگزار می شود.

به گزارش خورموج نیوز، کارگاه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی در شهر خورموج توسط گروه رسانه ای حقایق نگار و با همکاری فرمانداری دشتی، دفتر نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، شهرداری و شورای اسلامی شهر خورموج، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی، خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر، انجمن همدلان رسانه و دفتر روزنامه پیام عسلویه در شهرستان دشتی برگزار می شود.

 

این کارگاه با تدریس استاد رضا معتمد مدیرمسئول هفته نامه پیغام همراه با مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای و خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر بوده و شرکت در آن رایگان است.

 

زمان برگزاری کارگاه آموزش خبرنگاری و خبرنویسی، روز پنجشنبه سوم مردادماه سال جاری از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۳ و مکان آن در محل فرهنگسرای شهید شهریاری شهر خورموج می باشد.

علاقه مندان جهت حضور و نام نویسی در کارگاه به مرکز فنی و حرفه ای دشتی مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های؛ ۰۷۷۳۵۳۲۷۰۸۸ _ ۰۹۳۸۲۱۵۸۹۶۷ تماس حاصل نمایند.

پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید