کد خبر:10089
پ
IMG-20191222-WA0085

کارگاه مشاوره ای پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار شد

حسینی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتی: کارگاه های مشاوره ای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محل نمایشگاه عرضه کالا در شهر خورموج برگزار شد.

حسینی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتی: کارگاه های مشاوره ای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محل نمایشگاه عرضه کالا در شهر خورموج برگزار شد.

 

به گزارش حقایق نگار، رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتی اظهار داشت: با همکاری کانون یاری گران زندگی غرفه مشاوره با موضوع پیشگری از آسیب های اجتماعی در نمایشگاه عرضه سوغات و محصولات شب یلدا (نمایشگاه یلدانه) در محل پارک مفتون خورموج برگزار شد.

 

علی حسینی تصریح کرد: این نمایشگاه که از ۱۸ تا ۲۹ آذرماه سال جاری، و به منظور عرضه محصولات و سوغات مناطق مختلف ایران برپا شده بود، مورد استقبال همشهریان خورموجی قرار گرفت که در حاشیه آن مدیریت آموزش و پرورش دشتی نیز با اختصاص یک غرفه به خود و استقرار مشاوران خبره، به ارائه مشاوره روانشناسی اقشار مختلف مردم پرداخت

.

دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتی با اشاره به اینکه این غرفه در راستای اجرای طرح نماد برپا شد که در آن تعدادی از اعضای این توافقنامه بین اداره ای نیز شرکت کردند، افزود: در کنار مشاوره روانشناختی برای مراجعان، برنامه های جذابی مثل موسیقی زنده سنتی نیز اجرا شد.

 

‌رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتی عنوان طرح نماد را مخفف نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان بیان کرده و افزود: این طرح ائتلافی است که ۹ اداره و ارگان در سطح کشور از جمله آموزش و پرورش، دادگستری، نیروی انتظامی، بهزیستی و … با هدف دستیابی به چارچوب همکاری نظام یافته برای مداخله سریع، به موقع و موثر در آسیب های اجتماعی دانش آموزان طراحی و آغاز کرده اند.

کلیدواژه : حسینیمشاوره
پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید