کد خبر:12056
پ
۱۴۰۲۰۴۳۱۰۰۰۷۶۴_Test_PhotoN

پرداخت ۶۰ میلیارد تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان بوشهر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: سال گذشته از محل تسهیلات قرض‌الحسنه با سود ۴ درصد ۶۰ میلیارد تومان به شرکت‌های دانش‌بنیان استان بوشهر پرداخت شد.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، علی باستین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر صبح امروز در آئین آغاز اجرای مرحله نخست زیرسازی معابر طرح جامع عمرانی پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر با بیان اینکه توسعه زیرساخت دسترسی به پارک علم و فناوری بوشهر یکی از اولویت‌ها است، اظهار داشت: با تکمیل این زیرساخت‌ها، واگذاری اراضی به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان آغاز می‌شود.

وی افزود: سال گذشته از محل تسهیلات قرض‌الحسنه با سود ۴ درصد ۶۰ میلیارد تومان به شرکت‌های دانش‌بنیان استان بوشهر پرداخت شد و امسال به‌صورت ویژه این مهم در دستور کار قرار دارد.

این مقام مسؤول ادامه داد: تکمیل زیرساخت‌های شهرک زیست فناوری دلوار تنگستان به‌عنوان نخستین شهرک زیست فناور مورد تصویب قرار گرفته است که پس از انجام زیرساخت‌ها واگذاری اراضی در این شهرک به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان آغاز می‌شود.

رحمان دشتی رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر نیز اظهار کرد: اعتبار طرح زیرسازی معابر و تأسیسات در مجموع ۴۰ میلیارد تومان است که ۱۵ میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه برای واگذاری اراضی پارک علم و فناوری به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان پس از زیرسازی ۴ هکتار آماده واگذاری می‌شود، اضافه داشت: با واگذاری ۱۰ قطعه زمین و ساخت و ساز ۲ فضا توسط شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان پارک علم و فناوری از سطح ۲ به سطح یک ارتقا پیدا می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید