کد خبر:10529
پ
۱۴۰۱۰۵۲۳۰۰۰۷۹۰_Test_PhotoN

پایتخت انرژی کشور از امنیت بالایی برخوردار است/ طرح سپاه برای اشتغال بانوان در عسلویه

رمانده سپاه عسلویه گفت: با توجه به استقرار صنایع نفت و گاز و حساسیت‌ها، خوشبختانه عسلویه از امنیت بالایی برخوردار است و قطعا امنیت در پایتخت انرژی کشور اولویت خواهد بود.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، سرهنگ اسماعیل تاجیک ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: فضای مجازی همانند تیغی دو لبه است که می‌تواند با ناامیدی، زلزله بزرگی را ایجاد و با اخبار خوب و مثبت، آرامش‌ را به جامعه تزریق کند؛ در این میان خبرنگاران با اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع ضمن بیان مطالبات و مشکلات، امید و انگیزه را به مردم انتقال می‌دهند.

فرمانده سپاه خاتم الانبیاء شهرستان عسلویه با اشاره به وضعیت جذب نیروهای بومی در صنایع نفت و گاز پارس جنوبی گفت: اشتغال نیروهای بومی در سطح مدیریتی شرکت‌های منطقه ضعیف بوده که در این راستا کارگروهی تشکیل شده که با حضور در شرکت‌ها موارد را احصاء می‌کنند و در نهایت نسبت به اشتغال نیروهای بومی تصمیم‌گیری خواهند کرد.

وی با بیان اینکه عسلویه در حوزه درمان کمبودهای اساسی دارد، تصریح کرد: عسلویه عقب ماندگی زیادی در حوزه زیر ساخت دارد؛ بیمارستان تامین اجتماعی از نظر تجهیزات پزشکی ضعیف است و سرپرست بیمارستان قول‌هایی داده که در مهرماه بخش‌های ICU و CCU را افتتاح کند.

وی از احداث دو درمانگاه پنج طبقه بسیجیان در شهرستان عسلویه خبر داد و گفت: عملیات اجرایی دو درمانگاه بیدخون و عسلویه یا نخل تقی مهرماه امسال آغاز و در طول دو سال آینده افتتاح خواهد شد.

فرمانده سپاه عسلویه در خصوص وضعیت امنیت منطقه اقتصادی پارس جنوبی بیان داشت: با توجه به استقرار صنایع نفت و گاز و حساسیت‌ها، خوشبختانه با تلاش شبانه روزی همه نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی، پایتخت انرژی کشور از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و قطعا امنیت عسلویه در اولویت خواهد بود.

تاجیک با اشاره به وضعیت پروژه‌های ورزشی در عسلویه خاطرنشان کرد: تعداد سه سالن ورزشی در روستاهای عسکری، خیارو و سهمو در شهرستان عسلویه تا پایان امسال تکمیل و تحویل داده خواهد شد؛ همچنین ساخت پنج سالن ورزشی توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در روستاهای عسلویه در دستور کار است که تا دو سال آینده افتتاح خواهند شد.

وی از تقویت اشتغال بانوان در عسلویه خبر داد و گفت: با افتتاح کارگاه بزرگ خیاطی در آینده، لباس کارکنان شرکت‌های نفت و گاز توسط بانوان سرپرست خانوار در عسلویه دوخت خواهد شد.

فرمانده سپاه عسلویه با بیان اینکه وحدت شیعه و سنی خط قرمز سپاه و بسیج خواهد بود، تصریح کرد: همان طور که مقام معظم رهبری بر ایجاد وحدت تاکید دارند، اگر کسی بخواهد این وحدت را خدشه‌دار کند، با جدیت برخورد خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید