کد خبر:12268
پ
۱۴۰۲۰۷۲۲۰۰۰۲۳۰_Test_PhotoN

پارک ترافیک بوشهر احیا شد

پارک آموزش ترافیک شهرداری بندر بوشهر صبح امروز با حضور معاونین سازمان ‌فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر و رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر مجدد راه اندازی شد.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، امیرحسین احمد‌پور رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر صبح امروز در پارک آموزش ترافیک شهرداری بندر بوشهر اظهار داشت: در راستای ارتقاء سطح فرهنگ ترافیک شهر و توسعه آموزش‌های ترافیکی در بین سطوح سنی کودک و نوجوان، پارک آموزش ترافیک بوشهر مجدد راه‌اندازی شد.

وی افزود: پارک ترافیک شهرداری بندر بوشهر پس از وقفه چند ساله که غیر فعال شده بود صبح امروز با حضور دانش آموزان مقطع ابتدایی آغاز بکار کرد.

احمد‌پور گفت: در پارک آموزش ترافیک، نحوه عبور از خطوط عابر پیاده، تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی، اهمیت بستن کمربند ایمنی، عبور از پل عابر پیاده، نحوه استفاده از دوچرخه، اسکوتر، اسکیت، وسایل نقلیه موتوری و غیر موتوری به دانش‌آموزان آموزش داده خواهد شد.

به گزارش فارس در ادامه این برنامه سروان فقیه کارشناس راهنمایی و رانندگی و سروان بحرینی کارشناس فرهنگ و ترافیک راهور توضیحاتی را به دانش آموزان ارائه کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید