کد خبر:12182
پ
۱۴۰۲۰۳۳۰۰۰۱۰۹۲_Test_PhotoN

معاون سیاسی استاندار بوشهر: صنعت مصوبات ریاست جمهوری برای دانشگاه‌ها را اجرا کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: امسال مصوبات سفر ریاست جمهوری در خصوص دانشگاه‌ها و حوزه آموزش استان از بخش صنعت را بصورت ویژه پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، اکبر پورات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر صبح امروز در جلسه کمیسیون دانشجویی استان بوشهر اظهار داشت: امسال مصوبات سفر ریاست جمهوری در خصوص دانشگاه‌ها و حوزه آموزش استان از بخش صنعت بصورت ویژه پیگیری خواهیم کرد و از محل مسؤولیت‌‌های اجتماعی هم باید به دانشگاه‌های استان کمک و حمایت‌های لازم صورت گیرد.

وی افزود: برای ایاب و ذهاب دانشجویان از ظرفیت شهرداری‌ها استفاده شود که در این زمینه شهرداری بندر بوشهر آمادگی خود را برای هرگونه همکاری و ارائه خدمات اعلام نموده است.

این مقام مسؤول ادامه داد: افزایش روشنایی و بهسازی محیطی در دانشگاه‌ها، خیابان و کوچه‌های منتهی به دانشگاه و خوابگاه‌های دانشجویی در دست اقدام است.

وی گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت آب و برق استان، دیگر شاهد قطع آب و برق دانشگاه‌ها، مدرسه‌ها و به ویژه خوابگاه‌های دانشجویی نخواهیم بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: در راستای بهبود سلف سرویس دانشگاه‌ها کنترل و نظارت ویژه انجام خواهد شد و در همین راستا اقلام اساسی نظیر برنج، روغن، گوشت و مرغ به دانشگاه‌ها کمک می‌شود.

پورات با تاکید بر اینکه نشاط اجتماعی و برگزاری جشن و آئین‌‌های مختلف در فضای دانشگاه‌های استان باید افزایش یابد، اظهار کرد: امسال بازدید دانشجویان از مراکز صنعتی استان با عنوان راهیان پیشرفت برگزار خواهد شد که در کنار این چنین برنامه‌ها باید اقدامات فرهنگی در دانشگاه‌های استان افزایش یابد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید