کد خبر:11518
پ
۱۴۰۱۰۵۲۶۰۰۰۴۴۴_Test_PhotoN

مشکلات گوجه‌کاران در سطح ملی پیگیری می‌شود

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تعاون روستایی با اشاره به افت قیمت گوجه‌فرنگی گفت: مشکلات گوجه‌کاران در سطح ملی پیگیری و چاره‌اندیشی می‌شود.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، محمد علی نیکبخت شب گذشته در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: طی یک هفته اخیر مشکلات گوجه‌کاران با جدیت دنبال شده و پیگیری مستمری در این زمینه صورت گرفت.

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور اضافه کرد: به دستور وزیر جهاد کشاورزی امروز یک بازدید میدانی از مزارع گوجه‌فرنگی دشتستان خواهیم داشت تا مسائل و مشکلات را از نزدیک دنبال کنیم.

وی افزود: مهمترین وظیفه جهاد کشاورزی حمایت از تولید و تولیدکننده است و همه ظرفیت‌ها را در این زمینه به کار گرفته‌ایم.

معاون وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: حق کشاورزان است که محصول آنها به موقع فروش برود. همه این مسائل مربوط به وزارت جهاد کشاورزی به تنهایی نیست و دستگاه‌های مختلف در این زمینه تأثیرگذار هستند.

نیکبخت بیان اینکه با همه توان و ظرفیت از گوجه‌کاران حمایت خواهیم کرد ادامه داد: هیچکس در کشور راضی به ضرر کشاورزان نیست و همه توان خود را در راه حمایت از کشاورزان به کار می‌گیریم.

وی با اشاره به اینکه مشکل گوجه‌کاران در سطح ملی پیگیری و چاره‌اندیشی می‌شود گفت: با هماهنگی میادین تلاش می‌کنیم بازار گوجه‌فرنگی بهبود یابد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید