کد خبر:11978
پ
۱۳۹۹۰۱۰۵۰۰۰۵۰۰_Test_PhotoN

مسیر ریزش سنگ در محور جم -سیراف ایمن سازی شد

رئیس اداره راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان جم از ریزش کوه در محور جم – سیراف خبر داد و گفت: با حضور به موقع راهداران در محل حادثه، محور پاکسازی و ایمن سازی شد و تردد در آن روان است.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، نعمت الله حاتمی رئیس اداره راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان جم ظهر امروز در نشست با خبرنگاران از ریزش کوه در محور جم – سیراف در بامداد دوشنبه خبر داد و اظهار داشت: با حضور به موقع راهداران در محل حادثه، محور پاکسازی و ایمن سازی شد و تردد در آن روان است.

وی با بیان اینکه حادثه حوالی ۲۳ دوشنبه شب در کیلومتر ۱۰ در نزدیکی روستای «حرمی» رخ داد افزود: خوشبختانه ریزش کوه تلفات نداشت و فقط خسارت جزئی به خودروی پژو در حین عبور وارد شد.

این مقام مسؤول ادامه داد: عملیات برداشت ریزش‌ها در قالب دو گروه راهداری انجام و ساعت یک بامداد سه شنبه مسیر جم – سیراف ایمن سازی و بازگشایی شد.

وی از مردم و مسافران خواست درصورت مشاهده هرگونه مشکل جاده‌ای با شماره ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های استان تماس گرفته تا نسبت به رفع آن اقدام شود.

به گزارش فارس، محور جم – سیراف به دلیل شرایط توپوگرافی و کوهستانی، در برخی ایام سال دچار ریزش سنگ می‌شود که اداره راهداری شهرستان برای جلوگیری از بروز حوادث ناگوار، به صورت مستمر اقدام به لق گیری ارتفاعات و دامنه‌های منتهی به جاده می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید