کد خبر:10000
پ
۲۹۶۲۹۳۷
نماینده دشتی و تنگستان در مجلس؛

مجوز حضور تیم فوتبال سپاهان خورموج در لیگ دسته سوم کشور صادر شد

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری به عمل آمده مجوز حضور تیم فوتبال سپاهان خورموج در لیگ دسته سوم کشور صادر شد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری به عمل آمده مجوز حضور تیم فوتبال سپاهان خورموج در لیگ دسته سوم کشور صادر شد.

 

سید کمال الدین شهریاری در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: با پی گیری های مستمر انجام شده در چند ماه گذشته از طریق وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ سرانجام حق تضییع شده تیم سپاهان خورموج در لیگ سه فوتبال کشور در سال گذشته جبران و جواز حضور این تیم در فصل آتی صادر شد.

 

وی افزود: روز گذشته نیز رییس سازمان لیگ فوتبال کشور طی نامه ای به رییس هیئت فوتبال استان بوشهر مراتب حضور و ماندگاری این تیم را ابلاغ کرده است و این تیم می بایست در اسرع وقت مدارک مالکیتی و پروانه فعالیت و سایر مدارک باشگاه به سازمان لیگ ارسال کند.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به جوانان و جامعه ورزشی شهرستان دشتی و تشکر از همکاری صمیمانه و دغدغه مند وزیر ورزش و جوانان، معاون ورزش قهرمانی وزارت، رییس فدراسیون فوتبال و رییس سازمان لیگ یادآور شد: امیدوارم با حمایت مسئولان استانی و شهرستانی و جوانان ورزش دوست و پرشور شهرستان های دشتی و تنگستان در سال جاری زمینه کسب موفقیت تیم های شاهین محمدعامری، استقلال و کارگر بنه گز و سپاهان خورموج در مسابقات پیش رو بیش از پیش فراهم شود.

 

شایان ذکر است تیم فوتبال سپاهان خورموج که فصل قبل از لیگ سه کشور سقوط کرده بود با پیگیری‌های انجام شده توانست مجوز حضور در این دوره از مسابقات را بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید