کد خبر:3205
پ
شهرک صنعتی
فرماندار دشتی در بازدید از شهرک صنعتی خورموج مطرح کرد؛

قیمت زمین در شهرک‌های صنعتی دشتی بازنگری می‌شود/ سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریالی نیروگاه خورشیدی خورموج

نادری، فرماندار دشتی: در راستای حمایت از سرمایه گذاران با پیگیری های به عمل آمده، قیمت زمین در شهرک‌های صنعتی شهرستان دشتی بازنگری می‌شود.

نادری، فرماندار دشتی: در راستای حمایت از سرمایه گذاران با پیگیری های به عمل آمده، قیمت زمین در شهرک‌های صنعتی شهرستان دشتی بازنگری می‌شود.

به گزارش خبرنگار خورموج نیوز؛ فرماندار شهرستان دشتی امروز در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی خورموج گفت: در راستای حمایت از سرمایه گذاران، با پیگیری های به عمل آمده قیمت زمین در شهرک های صنعتی شهرستان دشتی بازنگری می شود.

عبدالله نادری اظهار داشت: اشتغال و سرمایه‌گذاری از اولویت‌های اصلی شهرستان به شمار می‌رود که می‌طلبد توجه جدی به این موضوع صورت گیرد.

وی افزود: در همین راستا باید مشوق‌های لازم برای حضور سرمایه گذاران در سطح شهرستان نیز فراهم شود.

http://www.khormouj-news.ir/wp-content/uploads/2018/01/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C.jpg

نادری با بیان اینکه قیمت کنونی زمین در شهرک صنعتی این شهرستان بالا می باشد،، گفت: در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران با پیگیری‌های به عمل آمده، قیمت زمین در شهرک‌های صنعتی این شهرستان بازنگری می شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اصلی سرمایه‌گذاران بروکراسی طولانی اداری است که باید برخی از بروکراسی‌ها حذف شود تا کار سرمایه گذار به نحو مطلوب انجام شود.

نادری با بیان اینکه اگر می خواهیم مشکل اشتغال حل شود نیاز به حضور سرمایه گذار در شهرستان می باشد، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان را به نحو مطلوب برای جذب سرمایه‌گذار معرفی نمایند.

فرماندار شهرستان دشتی همچنین از سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریالی نیروگاه خورشیدی دشتی خبر داد و افزود: ساخت نیروگاه خورشیدی با ۶۰ میلیارد ریال اعتبار توسط بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفته و به زودی عملیاتی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید