کد خبر:10204
پ
۱۶۹۱۶۶۷۴۳

فعالیت مدارس ابتدایی مناطق قرمز و نارنجی کرونایی استان بوشهر همچنان مجازی است

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به تداوم شرایط کرونایی براساس مصوبه ستاد استانی کرونا از روز شنبه ۲۳ بهمن تا اطلاع ثانوی فعالیت مدارس ابتدایی و پیش دبستانی مناطق قرمز و نارنجی کرونایی این استان همچنان به صورت مجازی است.

به گزارش حقایق نگار به نقل از ایرنا، براساس این اطلاعیه که نسخه ای از آن روز پنج‌شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: مدارس متوسطه دوره اول و دوم به شیوه ترکیبی (حضوری ومجازی) و در مناطق زرد و آبی همه دوره‌های تحصیلی به شیوه حضوری فعالیت خواهند کرد.

براساس این اطلاعیه در مناطقی که فعالیت‌های آموزشی به شیوه حضوری است، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی الزامی و در صورت مشاهده دانش آموزان و معلمان مبتلا به ویروس کرونا، مدیران مدارس می بایست بر اساس مفاد پروتکل ابلاغی ۰۶ وزارت آمورش و پرورش عمل کنند.

با آغاز موج ششم ویروس کرونا و در راستای پیشگیری از ابتلای دانش آموزان، از دهم بهمن ماه آموزش حضوری در مقطع ابتدایی و پیش دبستانی این استان تعطیل و به مجازی تغییر کرد.

هم اینک شهرستانهای بوشهر،دشتستان،تنگستان،گناوه و دشتی رنگ قرمز کرونایی ، شهرستانهای دیر،کنگان ،عسلویه و دیلم نارنجی و جم نیز رنگ زرد کرونایی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید