کد خبر:11595
پ
۱۴۰۲۰۱۳۰۰۰۰۷۴۰_Test_PhotoN

فطریه ۳۵ میلیارد تومانی استان بوشهر به نیازمندان پرداخت شد

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از جمع‌آوری ۳۵ میلیارد تومان زکات فطریه عام، سهم سادات، کفاره عمد و غیرعمد در استان بوشهر و پرداخت آن به نیازمندان خبر داد.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، محمدرضا میری مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر عصر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: مردم مومن و دیندار استان بوشهر در تکمیل یک ماه بندگی خود بر سفره ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان با همکاری خیریه‌ها، موسسات، مراکز نیکوکاری، بانیان مساجد، معتمدین و شورای زکات روستائی ۳۵ میلیارد تومان فطریه خود را به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد پرداخت کردند.

وی با بیان اینکه مبالغ جمع‌آوری شده زکات فطریه هر منطقه، طبق احکام شرعی در کوتاهترین زمان به دست نیازمندان همان منطقه می‌رسد، افزود: بخشی از زکات که در اختیار کمیته امداد قرار گرفت در جهت کمک به بیماران صعب‌العلاج و زمین‌گیر، اجاره مسکن نیازمندان و کمک به معیشت و رفع مشکلات خانواده‌های نیازمند هزینه شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: با هماهنگی بانک‌های منتخب در استان، زکات فطریه مومنان در همان روز عید سعید فطر و روز بعد از عید، به حساب مددجویان و نیازمندان همان منطقه جمع آوری‌کننده زکات واریز شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید