کد خبر:10485
پ
۴۲۴۴۹۷۶

فرماندار دشتی: ۱۲۱میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا در شهرستان دشتی اختصاص یافت

بوشهر- فرماندار دشتی از اختصاص ۱۲۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا در سطح شهرستان خبر داد و گفت: مدیران نسبت به طرح‌های اشتغال زا اهتمام ویژه داشته باشند.

به گزارش حقایق نگار به نقل از مهر بوشهر، علی بحرانی ظهر سه شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دشتی اظهار داشت: طرح‌های اشتغال زا تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان در کارگروه اشتغال شهرستان و بالاتر از این سقف در کارگروه اشتغال استان بررسی خواهد شد.

فرماندار دشتی افزود: دستگاه‌های اجرایی مکلف به ثبت عملکرد خود در حوزه اشتغال در سامانه رصد هستند و بر اساس همین سامانه ارزیابی می‌شوند.

بحرانی بیان کرد: مدیران باید با کار و تلاش جهادی و شبانه روزی مردم را نسبت به آینده امیدوار و در جامعه امید آفرینی ایجاد کنند.

وی خاطر نشان کرد: بانک‌های عامل و دستگاه‌های اجرایی موانع پیش رو طرح‌های اشتغال زا را رفع کنند.

استفاده از همه ظرفیت‌های شهرستان دشتی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی

فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه از کارشناسان دینی و مذهبی در مدارس استفاده شود، گفت: از همه ظرفیت‌های شهرستان در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده شود.

علی بحرانی ظهر سه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتی با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: در کنار آموزش‌های علمی باید به حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز در مدارس توجه جدی صورت بگیرد و از اساتید این حوزه استفاده شود.

فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه آموزش‌های خانواده را جدی بگیریم، افزود: از کارشناسان دینی و مذهبی در مدارس شهرستان استفاده شود.

بحرانی بیان کرد: از همه ظرفیت‌های شهرستان در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده شود و این موضوع مختص به یک دستگاه نیست.

وی با اشاره به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس هستیم، بر ضرورت حمایت از دانش آموزان بی بضاعت تاکید کرد و گفت: باید تلاش شود هیچ دانش آموزی از تحصیل بازنماند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید