کد خبر:10097
پ
۹۲۷۶۷۱_orig
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی خبر داد؛

فراخوان دومین جشنواره منطقه‌ای مشاعره «تاره» منتشر شد

زارعی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی: فراخوان برگزاری دومین جشنواره منطقه‌ای مشاعره «تاره» در کاکی منتشر شد.

زارعی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی: فراخوان برگزاری دومین جشنواره منطقه‌ای مشاعره «تاره» در کاکی منتشر شد.

به گزارش حقایق نگار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی از انتشار فراخوان دومین جشنواره منطقه‌ای مشاعره «تاره» خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره به ‌صورت منطقه‌ای و ویژه استان‌های فارس، بوشهر، اصفهان و هرمزگان به همت نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش کاکی و با همکاری انجمن ادبی «گندم» و برخی از ادارات این شهر برگزار می‌شود.

 

حمید زارعی با اشاره به اینکه موضوع جشنواره آزاد است و مشاعره در بخش‌های مشاعره سنتی، مشاعره مشروط، مشاعره واژه‌‌نما و نوین برگزار می‌شود، اضافه کرد: در این رویداد خوانش همه قالب‌های شعر کلاسیک آزاد است و خوانش هر دو بیتی از اشعار فایز دشتی و همچنین هر بیت در بخش مشاعره نوین در داوری از امتیاز بالاتری برخوردار خواهد بود.

 

 

زارعی با بیان اینکه آیین پایانی دومین جشنواره منطقه‌ای مشاعره «تاره» ۱۵ و ۱۶ اسفندماه سال جاری در شهر کاکی از توابع شهرستان دشتی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: متقاضیان برای شرکت در دومین جشنواره منطقه‌ای مشاعره «تاره» می‌توانند تا ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری مشخصات فردی خود را شامل نام و‌ نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس، شماره تلفن و نشانی محل سکونت به پست الکترونیکی جشنواره به نشانی tareh.fst۹۸@gmail.co یا به شماره تلفن ۰۹۰۳۱۰۸۶۲۰۰ در شبکه‌های اجتماعی ارسال کنند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی در اشاره به جوایز جشنواره افزود: در پایان جشنواره به نفر اول؛ تندیس جشنواره، لوح‌ سپاس و مبلغ ۱۰ میلیون ریال، نفر دوم؛ تندیس جشنواره، لوح سپاس و مبلغ ۷ میلیون ریال، نفر سوم؛ تندیس جشنواره، لوح سپاس و مبلغ ۵ میلیون ریال، نفر چهارم لوح سپاس و مبلغ ۴ میلیون ریال و نفر پنجم لوح سپاس و مبلغ ۲ میلیون ریال اهدا می شود.

پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید