کد خبر:9902
پ
Picture 1024
شهردار خورموج خبر داد؛

عملیات اجرایی دو پارک محله ای در بافت فرسوده شهر خورموج آغاز می شود

شیخیانی، شهردار خورموج: عملیات اجرایی دو پروژه پارک محله ای در بافت فرسوده شهر خورموج، در محله های غرب بازار میوه و تره بار و خیابان فایز جنوبی و جنوب قلعه محمدخان دشتی به زودی آغاز می شود.

شهردار خورموج در گفتگو با خبرنگار حقایق نگار از اجرای پروژه های دو پارک محله ای در خیابان فایز جنوبی و جنوب قلعه محمدخان دشتی خبر داد و اظهار داشت: عملیات اجرایی این دو پارک محله ای در بافت فرسوده شهر خورموج به زودی آغاز می شود.

 

احمد شیخیانی با بیان اینکه طراحی این پروژه ها توسط شهرداری خورموج صورت گرفته است، افزود: زمین پارک محله ای واقع در خیابان فایز جنوبی توسط شهرداری خورموج و زمین پارک محله ای واقع در جنوب قلعه محمدخان دشتی نیز توسط سازمان میراث فرهنگی استان بوشهر فراهم شده است.

 

وی با اشاره به اینکه این پروژه ها به مناقصه رفته و پیمانکاران نیز انتخاب شده اند، تصریح کرد: حدود یک میلیارد تومان اعتبار جهت احداث این پروژه ها با پیگیری ها و تلاش دکتر شهریاری نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از محل اعتبارات ملی بافت های فرسوده تامین شده است.

 

شهردار خورموج همچنین از مطالعه پروژه بافت قدیم اطراف حسینه میرزا خبر داد و بیان داشت: از پیگیری های نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، استاندار و معاون عمرانی وی، مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیرکل میراث فرهنگی استان، فرماندار دشتی و شورای اسلامی شهر خورموج قدردانی می شود.

 

گفتنی است، طی سفر معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت باز آفرینی شهری ایران که به دعوت دکتر شهریاری نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان به استان بوشهر انجام شده بود از بافت های فرسوده در شهر خورموج بازدید و مصوب گردید از محل اعتبارات ملی باز آفرینی شهری احداث پروژه های پارک های محله ای در بافت های فرسوده شهر خورموج تحقق یابد.

پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید