کد خبر:11504
پ
۱۳۹۸۱۱۱۴۰۰۱۱۳۵_Test_PhotoN

طرح جامع تفصیلی شهر دلوار بازنگری می‌شود

فرماندار تنگستان گفت: بازنگری طرح جامع تفصیلی شهر دلوار مطالبه شورای شهر بوده و در حال حاضر بخشی از کار نیز انجام شده و مقرر شد تا ۲ ماه آینده این پروسه به پایان برسد.
طرح جامع تفصیلی شهر دلوار بازنگری می‌شود

 به گزارش حقایق نگار به نقل از فرس بوشهر:احمد لطفی اظهار داشت: با توجه به اراده مدیران حوزه عمرانی استانداری، اقدامات خوبی در این یک سال اخیر در زمینه راه، مسکن و الحاق زمین به شهرهای استان بوشهر انجام شده است که زمان اجرای آنها در حالت معمول به چندین سال می‌رسید.

فرماندار تنگستان بیان کرد: طرح جامع تفصیلی شهر دلوار حدود یک دهه است که مطالبه شورای شهر بوده و در حال حاضر بخشی از کار نیز انجام شده است و مقرر شد تا دو ماه آینده این پروسه به پایان برسد.

وی یادآور شد: شهر دلوار از شهرهای برجسته استان هست که در حوزه گردشگری و اقتصادی می‌تواند در برخی زمینه‌ها به عنوان شهر معین در استان بوشهر باشد.

لطفی ضمن اشاره به اینکه بیش از ۷۵۰ کیلومتر مجموع مسیرهای بخش دلوار است که دارای آمار بالایی در استان است، خاطرنشان کرد: در نوروز سال امسال، شهر دلوار به همراه بوشهر و گناوه بیشترین مسافر را به خود دید و باید در این چند ماه مانده تا عید نوروز با ایجاد یک سری زیرساخت‌ها و ترمیم مسیرهای ارتباطی و همچنین امکانات مورد نظر مردم، یک سری اقدامات در دستور کار دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید