کد خبر:9865
پ
IMG-20190620-WA0034

سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان بوشهر در کاکی برگزار شد

سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان بوشهر طی دیروز و امروز به میزبانی آموزش و پرورش منطقه کاکی برگزار شد.

سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان بوشهر طی دیروز و امروز به میزبانی آموزش و پرورش منطقه کاکی برگزار شد.

 

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه کاکی در گفتگو با خبرنگار خورموج نیوز از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن، عترت و نماز به میزبانی شهر کاکی خبر داد و اظهار داشت: سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان بوشهر طی دیروز و امروز به میزبانی کاکی در دبیرستان نمونه حضرت علی اکبر (ع) برگزار شد.

 

غلامعلی جمالی حاجیانی با بیان اینکه تعداد ۳۷۵ دانش آموز برگزیده استانی در این دوره از مسابقات حضور یافته اند، افزود: مسابقات در ۱۱ رشته قرائت، حفظ عمومی، حفظ ویژه، تفسیر، ترتیل، نهج البلاغه، اذان، احکام، انشای نماز، مداحی و صحیفه سجادیه، برای انتخاب نفرات برتر استانی جهت حضور در مسابقات مرحله ی کشوری برگزار گردید.

 

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه کاکی با اشاره به اینکه دانش آموزان خارگ به علت وضعیت نامساعد جوی و دریایی امکان حضور در این رقابت ها را نیافته اند، تصریح کرد: دانش آموزان برگزیده تمام مناطق استان بوشهر در این مسابقات حضور یافتند که تعداد ۳۸ دانش آموز برگزیده منطقه کاکی نیز با تمام تلاش خود برای کسب رتبه های نخست استانی با دیگر دانش آموزان حاضر در این دوره به رقابت پرداختند.

پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید