کد خبر:3216
پ
فنی و حرفه ای
رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی خبر داد؛

راهیابی کارآموزان مرکز فنی و حرفه ای دشتی به هجدهمین المپیاد ملی مهارت

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی: اردوی کشوری هجدهمین المپیاد ملی مهارت در رشته کنترل صنعتی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی با حضور با حضور دانش آموزان مدرسه کاردانش سعدی در حال برگزاری می باشد.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی: اردوی کشوری هجدهمین المپیاد ملی مهارت در رشته کنترل صنعتی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی با حضور با حضور دانش آموزان مدرسه کاردانش سعدی در حال برگزاری می باشد.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار خورموج نیوز از بازديد این مرکز از روند پيشرفت اردوي كشوري المپياد ملي مهارت در دشتی خبر داد و گفت: اردوی کشوری هجدهمین المپیاد ملی مهارت در رشته كنترل صنعتي در مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان دشتي در حال برگزاری می باشد.

محمدجواد کاشفی تصریح کرد: نماينده شهرستان دشتی در هجدهمين المپياد ملي مهارت از دانش آموزان مدرسه كاردانش سعدی در رشته ابزار دقيق مي باشد که در مركز آموزش فني و حرفه ای شهرستان دشتي آموزش ديده است.

وی با اشاره به اینکه هر ساله از طرف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور المپیاد ملی مهارت برگزار می گردد، اظهار داشت: در سال ۱۳۹۶ هجدهمین دوره المپیاد ملی مهارت، برنامه ریزی شده و منشور آن جهت برگزاری تدوین شده و در اختیار عموم قرار گرفت.

کاشفی اهداف برگزاری المپیاد ملی مهارت را ایجاد حس مهارت افزایی و شناسایی نخبگان مهارتی برشمرد و افزود: رقابت کنندگان در مسابقات ملی مهارت در بازه سنی کمتر از ۲۱ سال می باشند که در حرفه های متفاوت به صورت انفرادی و تیمی به رقابت می پردازند.

وی با بیان اینکه در راستای هجدهمین مسابقات ملی مهارت در شهرستان دشتی ۸۵ نفر به رقابت پرداختند که نفرات برتر به مرحله استانی راه یافتند، افزود: در مرحله استانی در رشته طراحی فضای سبز به صورت تیمی دو نفره محمدجواد آکاژ و محمد جاویدان با همراهی مربی و کارشناس خود محمدجواد کاشفی و در رشته کنترل صنعتی نیز مهدی ریواز با همراهی مربی و کارشناس خود حسن محمد پور، همچنین در رشته صنایع چوب آقای حسین حیدری با کسب رتبه ممتاز کشوری به مرحله کشوری راه یافتند.

بیشتر بخوانید
۱۰ حرفه جدید آموزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی راه اندازی شد

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر آقای مهدی ریواز در اردوی مرحله ی کشوری، رشته کنترل صنعتی می باشد که در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی در حال برگزاری است. ایشان ساکن خورموج و دانش آموز پایه یازدهم رشته ابزار دقیق از کارودانش سعدی می باشد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • حسن ایزدکتب 10 بهمن 1396 / 8:10 ق.ظ
    1 0

    خدا قوت و تبریک خدمت مهندس کاشفی و دیگر مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی

    و همچنین عرض تبریک به دانش آموزان شهرستان و خصوصا آقای ریواز بابت کسب مقام و راهیابی به مسابقات ملی مهارت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید