کد خبر:8867
پ
RyjKWlHxtPgJ

راهداری دشتی آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی است

گنجه، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دشتی: حفظ و حراست از حریم جاده ها در ایام تعطیلات بسیار مهم است. اکیپ راهداری آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی است.

گنجه، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دشتی: حفظ و حراست از حریم جاده ها در ایام تعطیلات بسیار مهم است. اکیپ راهداری آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی است.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دشتی در گفتگو با خورموج نیوز،  از استقرار اکیپ راهداری جهت اطلاع رسانی وضعیت جاده ها و مسافت شهرستان ها به مسافران نوروزی در کنار پلیس راه خورموج خبر داد و اظهار داشت: اکیپ راهداری جهت جمع آوری تصادفات با جرثقیل، تعداد ۵ دستگاه ماشین آلات جهت گشت راهداری روزانه در حوزه استحفاظی شهرستان که شامل دو دستگاه پیکاپ، یک دستگاه تویوتا، دو دستگاه ایسوزو می باشد٬ آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی و شهروندان است.

 

گنجه در اشاره به دیگر برنامه های راهداری دشتی در ایام عید نوروز ۹۸ افزود: همکاری گشت نامحسوس با پلیس راه، کنترل روشنایی های حوزه استحفاظی و نقاط حادثه‌خیز٬ کمک به وسایل نقلیه در جاده مانده مسافران نوروزی، جمع آوری زباله ها و پاکسازی پارکینگ ها و حاشیه جاده ها، کنترل و بازرسی از مجتمع خدمات رفاهی حوزه شهرستان، نظارت و بررسی عملکرد ناوگان حمل و نقل،  نگهداری و حفظ و حراست از بیلبوردهای تبلیغاتی،  آمادگی کامل جهت بارندگی یا هرگونه حوادث طبیعی، توزیع نقشه استان بوشهر میان مسافران و گردشگران نوروزی از جمله اقدامات راهداری در ایام آغازین سال نو خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه تلفن گویای ۱۴۱ پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم است،  تصریح کرد: دو دستگاه ایسوزو با تجهیزات کامل شامل آسفالت سرد، علایم، تجهیزات پاکسازی جاده و… جهت رفع نواقصات در هنگام بروز حوادث احتمالی تجهیز و آماده شده است.

بیشتر بخوانید
توصیه های نوروزی شبکه بهداشت و درمان دشتی به گردشگران و مسافران

 

رئیس راهداری شهرستان دشتی حفظ و حراست از حریم جاده ها در ایام تعطیلات را بسیار مهم دانسته و خاطرنشان کرد: اصلی ترین و مهم ترین کار راهداران در ایام نوروز گشت زنی مداوم است که در صورت مشاهده هرگونه مشکلات جاده ای اقدام به رفع آن می گردد.

پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید