کد خبر:2210
پ
۱۳۴۹
سرپرست آموزش فنی و حرفه ای دشتی؛

دوره های آموزشی فنی و حرفه ای در شهر کاکی برگزار می شود

سرپرست آموزش فنی و حرفه ای دشتی گفت: دوره های آموزش فنی و حرفه ای در ۶ کارگاه آموزشی در شهر کاکی برگزار می شود.

سرپرست آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار خورموج نیوز گفت: دوره های آموزشی فنی و حرفه ای در ۶ کارگاه آموزشی که توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی تجهيز شده اند، در شهر کاکی برگزار می گردد.

محمدجواد کاشفی از افتتاح دوره های مهارت آموزی فنی و حرفه ای در شهر کاکی خبر داد و عنوان کرد: برگزاری این دوره ها با همکاری مؤسسه طه و تحت نظارت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی برگزار می گردد که به صورت دوره های آموزشی به تناسب حرفه های مختلف از ۲۰ تا ۶۰ روزه خواهد بود.

کاشفی با اشاره به اینکه در برگزاری اين دوره های آموزشی از مربيان درون سازمانی مرکز و برون سازمانی استفاده مي گردد، خاطرنشان کرد: اين دوره های آموزشی در ۲۰ حرفه و ۶ رشته آموزشی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به استقبال کارآموزان از این دوره ها تصریح کرد: تعداد ۳۰۰ نفر کارآموز جهت شرکت در ۳۰ حرفه آموزشی ثبت نام نموده اند که امروز با افتتاح کارگاه برق صنعتی و ساختمان، طی مراسمی عملا آموزش ۲۰ حرفه آموزشی در این هفته آغاز می شود.

سرپرست آموزش فنی و حرفه ای دشتی در پایان افزود: دوره های یاد شده شامل برق صنعتی، برق ساختمان، رايانه، خياطی، ايمنی و بهداشت، عمران، جوشکاری و زير شاخه های آن خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید