کد خبر:12115
پ
۱۴۰۲۰۵۱۰۰۰۰۲۳۶_Test_PhotoN

دمای هوا در استان بوشهر به ۵۱ درجه رسید

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در شبانه روز گذشته برای نخستین بار در سال جاری، دما در شهرهای برازجان و خورموج به ۵۱ و در اهرم به ۵۰ درجه سانتیگراد رسید.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، پیام مساعدی کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر امشب در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته برای نخستین بار در سال جاری، دما در شهرهای برازجان و خورموج به ۵۱ و در اهرم به ۵۰ درجه سانتیگراد رسید.

وی افزود: در این مدت شهر دیلم دمای ۴۸ و شهرهای بوشهر، گناوه و خارگ دمای ۴۷ درجه تجربه کردند.

وی گفت: پیش بینی شده روند افزایشی دما و رطوبت در استان بوشهر همچنان تداوم داشته باشد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: وضعیت جوی و دریایی استان نیز طی پنج روز آینده در اغلب ساعات آرام پیش‌بینی می‌شود و وزش باد در بعد از ظهرها، غبار محلی و در برخی نقاط ساحلی مه رقیق صبحگاهی عمده پدیده‌های مورد انتظار در این مدت خواهد بود.

مساعدی افزود: در ۲۴ ساعت آینده برای آسمان استان بوشهر صاف همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد و در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش بینی می‌شود.

وی گفت: در این مدت جهت وزش باد متغیر، به طور غالب جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۲۸ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

مساعدی عنوان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۱:۱۵، مد اول ساعت ۰۸:۰۵ ، جزر دوم ساعت ۱۶:۰۰ و مد دوم ساعت ۲۱:۴۵ خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید