کد خبر:9946
پ
دستگیری
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی؛

دستگیری فردی که به بهانه استخدام از افراد جویای کار کلاهبرداری می کرد

سرهنگ صیادی، فرمانده انتظامی شهرستان دشتی: یک کلاهبردار که با اغفال هجده نفر از افراد بیکار جهت استخدام در شرکت های جنوبی استان، اقدام به یک میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از دستگیری یک کلاهبردار که با اغفال هجده نفر از افراد بیکار جهت استخدام در شرکت های جنوبی استان، اقدام به یک میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد و اظهار داشت: در پی تماس و وصول اخباری توسط تعدادی از شهروندان علیه یک نفر به اتهام کلاهبرداری، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

سرهنگ جهانبخش صیادی تصریح کرد: با به دست آمدن اطلاعات بیشتر از این متهم با هماهنگی صورت گرفته با مقام قضایی متهم در یک عملیات پلیسی در منزلش دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

 

سرهنگ صیادی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد این فرد با سوء استفاده از افراد بیکار و جویای شغل، به بهانه جذب و استخدام در شرکت های مستقر در یکی از شهرستان های جنوبی استان، اعلام داشته که به صورت تضمینی و با حقوق ماهیانه پنج میلیون تومان آنان را جذب شرکت ها می کند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی با بیان اینکه با توجه به وجود دلایل و مدارک و شواهد کافی پس از تکمیل پرونده، متهم در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته است٬ اضافه کرد: در ادامه تحقیقات همچنین ماموران دریافتند این فرد از تعداد هجده نفر مبالغی بین ۲۰ تا ۷۰ میلیون ریال و یا بیشتر٬ جمعا به مبلغ یک میلیارد ریال پول دریافت کرده است.

پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید