کد خبر:10102
پ
۲۴۸۰۳۲۶_۸۸۷
مديرعامل مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان؛

درمانگاه شبانه روزی کوثر خورموج دهه فجر ۹۸ به بهره برداری می رسد

دکتر مالمیر، مدیرعامل موسسه خدمات درمانی بسیجیان: درمانگاه شبانه روزی کوثر شهر خورموج مراحل پایانی آن در حال اجراست که با مساحت هزار و یکصد و ۵۰ مترمربع در ۳ طبقه دارای بخش های تخصصی، عمومی و پاراکلینیکی بوده و در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

دکتر مالمیر، مدیرعامل موسسه خدمات درمانی بسیجیان: درمانگاه شبانه روزی کوثر شهر خورموج مراحل پایانی آن در حال اجراست که با مساحت هزار و یکصد و ۵۰ مترمربع در ۳ طبقه دارای بخش های تخصصی، عمومی و پاراکلینیکی بوده و در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

 

مدیرعامل موسسه خدمات درمانی بسیجیان در اشاره به اهداف سفر خود به همراه معاونین به بوشهر در هفته جاری اظهار داشت: هدف این بود که از نزدیک در جریان پیشرفت اجرای پروژه های مراکز درمانی در حال احداث این استان قرار بگیریم. پروژه در حال بازسازی و راه اندازی کلینیک تخصصی دندانپزشکی ولایت بوشهر یکی از اولویت های موسسه در این منطقه است.

دکتر عیسی مالمیر با بیان اینکه عملیات بازسازی و تغییر کاربری این کلینیک در ابتدای سال جاری و با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال آغاز شده، اضافه کرد: این کلینیک در فضایی به وسعت ۳۲۰ مترمربع در طبقه همکف ساختمان بنیاد تعاون بسیج استان بوشهر آماده می شود.

وی در مورد تجهیزات کلینیک تخصصی دندانپزشکی ولایت بوشهر نیز بیان کرد: این مرکز با نصب ۶ یونیت دندانپزشکی دارای بخش های عمومی و تخصصی است که قرار است در دهه مبارک فجر افتتاح و راه اندازی شود.

مدیرعامل موسسه خدمات درمانی بسیجیان در اشاره به دیگر برنامه های سفر خود به بوشهر تصریح کرد: از پروژه در حال احداث مرکز درمانی کوثر شهر خورموج بازدید شد و از آخرین روند راه اندازی این پروژه اطلاعاتی کسب کردیم.

وی با بیان اینکه درمانگاه شبانه روزی کوثر شهر خورموج نیز یکی از ده ها مراکز در حال احداث مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان است، خاطرنشان کرد: مراحل پایانی این درمانگاه در حال اجرا است که با مساحت هزار و یکصد و ۵۰ مترمربع در ۳ طبقه دارای بخش های تخصصی، عمومی و پاراکلینیکی به بهره برداری خواهد رسید.

بیشتر بخوانید
احداث درمانگاه تامین اجتماعی دلوار تصویب شد/ درمانگاه خورموج در کمتر از دوسال به بهره برداری می رسد

دکتر مالمیر با بیان اینکه عملیات احداث درمانگاه شبانه روزی کوثر با هزینه ای بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۶، توسط این مؤسسه آغاز شده، اضافه کرد: پیش بینی می شود در دهه مبارک فجر امسال این درمانگاه افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

مدیرعامل مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان همچنین به برگزاری جلسه ای با یکی از خیرین عرصه سلامت استان بوشهر در خصوص اهدای ساختمانی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع در دو طبقه واقع در منطقه بهمنی بوشهر جهت راه اندازی مرکز درمانی اشاره کرده و عنوان کرد: در شهرستان کنگان نیز به همراه فرمانده سپاه کنگان از زمینی جهت احداث و راه اندازی یک مرکز درمانی بازدید شد.

کلیدواژه : بسیجیاندرمان
پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید