کد خبر:10195
پ
۲۵۴۰۷۶۶

درخواست امام جمعه خورموج از فرماندار جدید دشتی

امام جمعه خورموج با اشاره به تغییر فرماندار دشتی گفت: از زحمات و تلاش‌های فرماندار سابق دشتی تقدیر و تشکر می‌کنم و برای فرماندار جدید آرزوی موفقیت دارم و خطاب به فرماندار جدید گفت: ایشان را فردی معتقد به ارزش‌ها و باورهای دینی و دارای روحیه دینی و جهادی می‌شناسم و انتظار دارم اولویتشان تحقق بیانیه گام دوم در دشتی باشد.

حجت الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های نماز جمعه خورموج ادامه داد: فرماندار جدید دشتی جوانان را در یابد شهرستان دشتی با جوانان آباد می‌شود و مشکلاتش حل می‌شود.همانطور که در دفاع مقدس به جوانان اعتماد شد و از عهده کار برآمدند و مایه آبرو و عزت ایران شدند در این دولت هم در سپردن مناصب و مسئولیت‌ها به جوان‌ها بیش از گذشته میدان داده شود.

وی گفت: مردم انتظار دارند تغییرات در مدیریت نهادها و ادارات هم مشاهده شود. پیشنهاد می‌کنم مدیران توانمند، بابرنامه و خدوم مردم حفظ شوند اما فرماندار در مورد مدیران ناکارآمد و ناتوان که توان خدمتگزاری مردم ندارد با احدی تعارف نکنند.

زاهددوست اظهار داشت: بنده از فرماندار جدید حمایت می‌کنم تا زمانی که خادم و در کنار مردم باشد. تریبون نماز جمعه شهرستان دشتی از مقام و مدیری حمایت می‌کند که انقلابی، دلسوز و در کنار مردم باشد.

وی بیان کرد: انتظار داریم فرماندار دشتی اهل برنامه باشند و براساس برنامه و یک چشم انداز دقیق امورات شهرستان را جلو ببرند و دچار روزمرگی نشوند، مشکلات شهرستان احصاء و اولویت بندی شود و با یک برنامه ریزی دقیق و استفاده از همه ظرفیت‌ها به سمت رفع آن مشکلات پیش برویم.

امام جمعه دشتی بیان کرد: بنده در همان خطبه اول در این شهرستان گفتم امام جمعه پشت میز نشین نیستم و نخواهم بود شما هم به مردم بگویید که فرماندار پشت میز نشین نیستید ودر میدان خدمت به مردم باشید.

وی گفت: در نظام اسلامی این مقام‌ها و مناصب، امانت الهی هستند که باید از این فرصت به بهترین نحو برای خدمت به مردم استفاده کرد افزود: مردمان دشتی مردمی مؤمن، انقلابی، نجیب و دوست داشتنی و شایسته بهترین‌ها هستند.

زاهددوست با اشاره به اینکه مردم از بازی‌های سیاسی خسته اند و از مسئولان خود فقط کار و کار و کار می‌خواهند افزود: وحدت، تعامل دوسویه و همکاری را با همگان مد نظر قرار دهید. و از ظرفیت همه نخبگان و دلسوزان و فرهیختگان شهرستان استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید