کد خبر:10362
پ
۱۴۰۱۰۱۲۸۰۰۰۶۵۱_Test_PhotoN

جاسازی ماهرانه ۱۰۰ کیلو تریاک در دیلم لو رفت

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری یک نفر قاچاقچی موادمخدر و کشف ۱۰۰ کیلو گرم تریاک از یک دستگاه خودرو سواری خبر داد.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، سردار حیدر سوسنی فرمانده انتظامی استان بوشهر امشب در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس شهرستان دیلم با اشراف اطلاعاتی از تهیه و توزیع انواع مواد مخدر توسط قاچاقچیان با خودروهای تندرو مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: طی هماهنگی‌های قضائی، پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دیلم با همکاری پلیس امنیت عمومی و مأموران ایستگاه بازرسی شهید موسوی، روز گذشته طی یک عملیات غافلگیرانه در محور خاکی دیلم به طرف استان‌های غرب کشور یک دستگاه خودرو پژو پارس حامل مواد مخدر را توقیف که در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

وی تصریح کرد: ماموران پس از توقیف خودرو در بازرسی از آن، ۱۰۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود کشف کردند.

سردار سوسنی با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، اضافه کرد: پلیس استان بوشهر برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر را همواره در دستور کار دارد و تمام تلاش خود را جهت انهدام باندهای کلان مواد مخدر و مبارزه جدی با این معضل شوم را خواهد نمود تا زمینه را برای افراد سودجو و سوداگران مرگ در سظح استان بوشهر نا امن سازد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید