کد خبر:11999
پ
۱۳۹۸۰۶۲۴۰۰۰۵۱۲_Test_PhotoN

ثبت‌نام بیش از ۱۴ هزار کلاس اولی در مدرسه‌های بوشهر

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۴ هزار و ۶۶ نفر ورودی پایه اول هستند که تاکنون از این تعداد ۳ هزار و ۴۹۶ نفر نسبت به ثبت سفارش کتب درسی خود اقدام کرده‌اند.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، علی موحدی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۱۴ هزار و ۶۶ نفر ورودی پایه اول هستند که تاکنون از این تعداد ۳ هزار و ۴۹۶ نفر نسبت به ثبت سفارش کتب درسی خود اقدام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ۶ هزار و ۸۰۴ نفر ورودی پایه هفتم هستند، افزود: تاکنون ۸۸۲ نفر ثبت سفارش کتب درسی را انجام داده اند.

این مقام مسؤول ادامه داد: اولیا، دانش آموزان و مدرسه‌ها می‌توانند به صورت گروهی و فردی با داشتن کد ملی و شماره سریال شناسنامه دانش‌آموز و مراجعه به سامانه به نشانی www.irtextbook.ir نسبت به ثبت سفارش کتب درسی اقدام کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه تهیه کتب دانش آموزان فقط از طریق مدرسه‌ها صورت می‌گیرد، اضافه کرد: مدیران مدرسه‌های استان می‌توانند به صورت گروهی با مراجعه به سامانه سیدا ثبت کتب درسی را انجام دهند.

موحدی تصریح کرد: دانش آموزان پایه‌های اول‌، هفتم و دهم باید تا موعد مقرر ۱۰ شهریورماه در یک مرکز آموزشی ثبت‌نام و سپس نسبت به ثبت کتب درسی اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید