کد خبر:9803
پ
دکتر بحرانی
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی؛

تمهیدات لازم برای حضور چشم پزشک در بیمارستان زینبیه (س) خورموج فراهم شد

دکتر بحرانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی: تمهیدات لازم برای حضور چشم پزشک در بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج فراهم شد. همچنین به زودی سیستم پرداخت مکانیزه آزمایشگاه نیز راه اندازی خواهد شد.

دکتر بحرانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی: تمهیدات لازم برای حضور چشم پزشک در بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج فراهم شد. همچنین به زودی سیستم پرداخت مکانیزه آزمایشگاه نیز راه اندازی خواهد شد.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از فراهم شدن تمهیدات لازم برای حضور چشم پزشک در بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی خبر داد و بیان داست: بحول قوه الهی، از هفته آینده خدمات تخصصی چشم پزشکی در بیمارستان زینبیه (س) به مدت سه روز در هفته ارائه خواهد شد.

 

دکتر اصغر بحرانی تصریح کرد: از هفته آینده چشم پزشک در روزهای یکشنبه و دوشنبه در نوبت صبح و در روزهای سه شنبه در نوبت عصر در کلینیک تخصصی بیمارستان زینبیه (س) حضور خواهد داشت.

 

وی افزود: بخش چشم پزشکی بیمارستان با حضور چشم پزشک و استقرار تجهیزات لازم این بخش که در بازدید اخیر حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از بخش های مختلف بیمارستان زینبیه (س) مقرر شد توسط مجمع خیرین استان تامین شود، بطور کامل راه اندازی خواهد شد.

 

دکتر بحرانی به مشکل معطلی مراجعین صندوق مرکز خدمات جامع شهید الیاس احمدی خورموج اشاره نموده و اظهار داشت: با توجه به استقبال زیاد مردم از خدمات این مرکز، مشکل ایجاد صف طولانی در باجه پرداخت ایجاد شده و این موضوع در جلسه شورای مدیران شبکه مطرح شده و مورد بررسی قرار گرفت و با رایزنی های انجام شده با دانشگاه، به زودی سیستم پرداخت مکانیزه آزمایشگاه راه اندازی خواهد شد و نیز با افزایش باجه های پرداخت، مشکل معطلی مراجعین مرتفع خواهد شد.

بیشتر بخوانید
افتتاح کلینیک تخصصی بیمارستان زینبیه (س) خورموج با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از استقبال مردم از برنامه ملی کنترل فشار خون تقدیر نموده و خاطرنشان کرد: این طرح تا ۱۵ تیرماه ادامه خواهد داشت که امیدواریم شاهد مشارکت حداکثری مردم شریف شهرستان در این طرح باشیم که نقش مهمی در جهت ارتقای سطح سلامت آنان ایفا خواهد کرد. مردم عزیز شهرستان جهت کنترل فشارخون خود در اسرع وقت به نزدیک ترین واحد بهداشتی درمانی یا ایستگاه های موقت و سیار مراجعه کنند.

پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید