کد خبر:10221
پ
۱۳۹۹۰۱۰۹۱۲۰۶۴۳۳۱۰۲۰۰۰۴۹۹۴

بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح استان بوشهر به بیماران کرونایی اختصاص یافت

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به افزایش روز افزون بیماران کرونایی در استان گفت: بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح مستقر در استان به بیماران کرونایی اختصاص یافت.

به گزارش حقایق نگار به نقل از تنسیم . احمد یزدان‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دربوشهربا بیان اینکه شیوع کرونا در این استان نگران‌کننده است اظهار داشت: از ۱۰ شهرستان این استان ۵۰ درصد در وضعیت قرمز، ۴۰ درصد در حالت نارنجی و مابقی در شرایط زرد قرار دارد.

وی با بیان اینکه روز گذشته ۸۰ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند خاطر نشان کرد: تست کرونا ۲۱ نفر از بیماران بستری مثبت اعلام شده است.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بستری ۲۱۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: اکنون ۲۶ بیمار کرونایی استان بوشهر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و ۲ بیمار در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.

یزدان‌پناه با اشاره به ثبت ۳ فوتی کرونایی دیگر تصریح کرد: متأسفانه روز گذشته ۳ بیمار بین ۸۵ تا ۹۰ سال در بخش کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر فوت کردند و تاکنون ۲ هزار و ۵۲ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

وی از پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: ۵۰ تخت بیمارستان‌های نیروهای مسلح استان بوشهر به بیماران کرونایی اختصاص یافته است.

کلیدواژه : بیمارستانکرونا
پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید