کد خبر:10291
پ
۱۳۹۹۰۱۰۹۱۲۰۶۴۳۳۱۰۲۰۰۰۴۹۹۴

بیماران بستری بخش کرونایی استان بوشهر ۱۲ برابر شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ۱۲ برابری بیماران بستری بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر خبر داد و گفت: تعداد بیماران کرونایی بستری از شش نفر در اول تیرماه اکنون به ۷۹ نفر افزایش یافته است.

به گزارش حقایق نگار به نقل از تسنیم بوشهر، از جهش ابتلا به کرونا در استان خبر داد و اظهار داشت: تعداد بیماران بستری بخش کرونایی مراکز درمانی استان روند افزایشی دارد که بستری‌ها نسبت به یک ماه گذشته بیش از ۱۲ برابر افزایش یافته است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر تعداد بستری در بخش کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در اول تیرماه را شش بیمار دانست و تصریح کرد: اکنون با افزایش شیب صعودی ابتلا به کرونا تعداد بستری‌ها در بخش کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر به ۷۹ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه در شبانه‌روز گذشته ۴۷ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند اضافه کرد: اکنون ۳ بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند که یک نفر در وضعیت حاد قرار دارد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در شبانه روز گذشته خوشبختانه فوتی جدیدی در استان ثبت نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا‌ به کرونا در استان ۲ هزار و ۱۷۲ نفر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید