کد خبر:6856
پ
معاون سیاسی استاندار بوشهر
معاون استاندار بوشهر؛

بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه طی هفته دولت در استان بوشهر افتتاح می شود

خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر: بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه طی هفته دولت در استان بوشهر افتتاح می گردد.

خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر: بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه طی هفته دولت در استان بوشهر افتتاح می گردد.

 

به گزارش خبرنگار خورموج نیوز؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در  نشست شورای اداری شهرستان دشتی ماندن در برجام را نشان دهنده وفای به عهد ایران دانست و اظهار داشت: برجام نشان دهنده حقانیت مردم ایران و نظام اسلامی بوده و تبعات سیاسی و اقتصادی خوبی نیز داشته است. اگر برخی شرکت های خارجی از کشور خارج می شوند، این یعنی اینکه پیمان بین المللی برجام تبعات خوبی داشته است.

 

http://uupload.ir/files/1h52_2e2a3094.jpg

 

مجید خورشیدی ضمن اشاره به اعتراضات و تجمعات اخیر علیه ریاست جمهوری، افزود: همین که در یکصد صفحه ای که برجام و ملحقات آن امضا شده آقای ترامپ نتوانسته حتی یک عبارت را پیدا کند که به استناد آن از پیمان برجام خارج شود و با عهدشکنی از برجام خارج شده٬ نشانه عمق ذکاوت و هوشیاری سربازان دیپلماسی این مرز وبوم است.

 

وی خطاب به مدیران اجرایی خاطرنشان کرد: وظیفه من و شماست که نگذاریم امید مردم مردم ایران به آینده خوب نظام اسلامی خدشه دار گردد. اگر ملتی امید را نسبت به آینده خودشان از دست بدهند، آن مردم در مقابل دشمنان آسیب پذیر خواهند بود که وظیفه ما است که کاری کنیم تا امید در جامعه به صورت مستمر باقی بماند.

 

http://uupload.ir/files/tsfl_2e2a3097.jpg

 

خورشیدی میزان پروژه هایی که در هفته دولت در سطح استان بوشهر افتتاح می شود را بیش از یک هزار میلیارد تومان عنوان، و اضافه کرد: این رقم دو برابر رقم سال گذشته است که نشان می دهد دولت خدمتگذار با مشارکت اعضای شورای اداری شهرستان مؤفق شدید سهم خودتان را در استان داشته باشید.

 

وی بر حضور مدیران در میان مردم تاکید، و خاطرنشان کرد: هر چه داریم از مردم داریم. اگر روزی اعتماد مردم سلب شود، مطمئن باشید دیگر نخواهیم بود. حق مردم ایران است که به پاس صبوری هایشان در کنارشان بوده و با باز بودن درب اتاق هایمان بر آنان ضمن رعایت انضباط و همه ملاحظات اداری پاسخگوی مردم باشیم.

بیشتر بخوانید
ممنوعه بودن 75 درصد دشت‌های استان بوشهر

 

http://uupload.ir/files/r6vy_2e2a3103.jpg

 

وی با بیان اینکه باید صرفه جویی در امور را سرمشق کار خود قرار دهیم، تصریح نمود: اگر فشار اقتصادی بر مردم تحمیل می شود ما نیز باید حتما با صرفه جویی در مصارفمان و پاک دستی نشان دهیم که در کنارشان هستیم. مردم صبور هستند اما به شرط اینکه مدیران و امانت داران خوبی را در کنار خود ببینند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر روابط عمومی های ادارات را ضعیف دانسته و تاکید نمود: روابط عمومی هایتان را مکلف کنید که حرفه ای تر عمل کنند. کار روابط عمومی ها فقط تبلیغات و انتقال پیام مدیران به جامعه نیست، بلکه باید پیام جامعه و انتقاد و گزندی نیز اگر بود به مدیران انتقال دهند تا بدانید در جامعه پیرامونی تان چه می گذرد.

 

وی با اشاره به اینکه باید از نظرات گروه های مرجع نظیر دانشگاهیان، جوانان بانوان و سایر اقشار جامعه در مدیریت ها استفاده گردد، عنوان نمود: مصوبه اخیری هیئت وزیران داشته که با کمک زیرمجموعه خود مواردی که باعث نارضایتی عمومی می شود را احصا نموده تا بتوانیم برای درمان این نارضایتی ها راهکاری را بیندیشیم.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر افزود: قبل از اینکه مردم مجبور شوند در مقابل فرمانداری ها تجمع کنند، مدیران زمینه های نارضایتی مردم را رصد کرده و بشناسند که بتوانند علاج واقعه را قبل از وقوع داشته باشند.

 

لازم به ذکر است، در پایان نشست، هادی اخلاقی از سمت بخشداری شنبه و طسوج تودیع و رضا مقاتلی به عنوان بخشدار جدید این بخش معارفه شد. همچنین احسان رزمی نیا بخشدار بخش مرکزی دشتی تودیع و جای خود را به خدیجه ندرتی اموربانوان فرمانداری دشتی داد و خود نیز به سمت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتی منصوب گردید.

 

http://uupload.ir/files/opme_2e2a3119.jpg

 

http://uupload.ir/files/lpe2_2e2a3129.jpg

 

 

http://uupload.ir/files/6xq8_2e2a3083.jpg

 

http://uupload.ir/files/g8l_2e2a3090.jpg

عکس: عبدالرسول قاسمی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید