کد خبر:10520
پ
۱۴۰۱۰۵۲۱۰۰۰۳۷۵_Test_PhotoN

بانک‌ها برای حل مشکل جوانان تسهیلات بدون بهره پرداخت کنند

نماینده ولی فقیه در بوشهر گفت: بانک‌ها باید در حل مشکل جوانان و خانواده‌های کم درآمد تسهیلات بدون بهره پرداخت کنند چراکه زوج‌های جوان در تشکیل زندگی خود نباید با مشکل دریافت تسهیلات با سود کلان و اقساط بالا مواجه باشند.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: ارائه و فروش کالا بی‌کیفیت، کار نامطلوب و غیرموثر گناه اقتصادی محسوب می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر افزود: خدمات صادقانه به مردم از سوی مسؤولان سیاست راهبردی نظام اسلامی ایران است و حضور مسؤولان در محافل‌های مردمی در مساجد، محیط‌های مردمی، هیئت‌های مذهبی، همایش‌های مردمی و دیگر محافل یک ضرورت است.

خطیب نماز جمعه بوشهر، پاسخگو به مطالبات و درخواست‌های مردم را از دیگر ویژگی مسؤولان در نظام اسلامی دانست و بیان کرد: مسؤولان باید در حل مسائل، تحقق مطالبات، درخواست‌های مردم جهادی و انقلابی عمل کنند.

امام جمعه بوشهر گفت: با توجه به اینکه یکی از مشکلات مهم مردم در حوزه اقتصادی و معیشتی است مسئولان توجه جدی به حل مسائل اقتصادی مردم داشته باشند.

وی عنوان کرد: دشمن دنبال انحراف اعتقادات و دستاوردهای انقلاب اسلامی است از این نظر باید فرهنگ انقلابی اسلامی در راستای جهاد تبیین در جامعه نهادینه شود.

نماینده ولی فقیه در بوشهر با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در حمله جنایتکاران به غزه و شهادت و مصدوم شدن مردم بی‌دفاع از جمله کودکان تأکید کرد: ملت ایران به ویژه مردم ولایت‌مدار استان بوشهر که همیشه در عرصه استکبارستیزی و ضد استعماری پیشگام بوده از مقاومت ملت فلسطین با تمام وجود حمایت می‌کند.

صفایی بوشهری افزود: این همه جنایت از این رژیم غاصب سر می‌زند این سازمان‌ها در مقابل آنها ساکت می‌مانند ولی ایستادگی، مقاومت و دفاع کشورهایی همچون لبنان و فلسطین در مقابل رژیم اشغالگر قدس، محکوم می‌شود.

امام جمعه بوشهر به اوضاع نابسامان خرید، اجاره و رهن مسکن در استان پرداخت و تصریح کرد: از مسؤولان تقاضا می‌شود برای حل یکی از سخت‌ترین مسائل خانواده‌ها و به‌ویژه افراد کم درآمدها که مسکن است تدبیر جهادی کنند.

وی پرداخت تسهیلات بانکی را راهکار مهم در حل مشکل مسکن خانواده‌ها دانست و تأکید کرد: بانک‌ها باید در حل مشکل جوانان و خانواده‌های کم درآمد تسهیلات بدون بهره پرداخت کنند چراکه زوج‌های جوان در تشکیل زندگی خود نباید با مشکل دریافت تسهیلات با سود کلان و اقساط بالا مواجه باشند.

صفایی بوشهری، قیمت بالا اجاره و رهن مسکن را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در کمک به قشر کم درآمد در اجاره مسکن باید با نگاه ولایی همگان همکاری کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید