کد خبر:9994
پ
عکس
مدیر آموزش و پرورش دشتی؛

بانوی فرهنگی دشتی در کشور اول شد

مدیر آموزش و پرورش دشتی گفت: یکی از فرهنگیان این شهرستان ،توانست مقام اول مرحله کشوری جشنواره ابتکارات فرهنگیان ( نوجوان سالم ) را کسب کند.

مدیر آموزش و پرورش دشتی گفت : یکی از فرهنگیان این شهرستان ،توانست مقام اول مرحله کشوری جشنواره ابتکارات فرهنگیان ( نوجوان سالم ) را کسب کند.

 

به گزارش خورموج نیوز، مدیر آموزش و پرورش دشتی گفت: نتایج نهایی جشنواره نوجوان سالم – ششمین جشنواره ابتکارات همکاران فرهنگی-در مرحله کشوری ( پیشگیری از آسیب های اجتماعی ) اعلان شد.

 

حسینی با بیان اینکه  ششمین جشنواره ابتکارات همکاران فرهنگی  که شاخه ای از جشنواره نوجوان سالم است در محور های الگوها و فنون آموزش و تدریس پیشگیری در کلاس درس ،محصولات و منابع کمک آموزشی ، پروژه های ابتکاری (برنامه عمل سالانه ،نوآورانه ،اقدام پژوهی و…)، پروژه های ابتکاری ستادی، استانی و مدرسه ای برگزار شده اظهار کرد : بنابر اعلان هیئت داوران ، در بخش محصولات و منابع کمک آموزشی این جشنواره ، خانم عهدیه دشتی از شهرستان دشتی توانست مقام اول را به دست آورد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی تصریح کرد:  کسب مقام اول کشوری این بخش از جشنواره، برای اولین بار است که توسط یک  بوشهری رقم می خورد.

 

دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتی خاطر نشان کرد :  جشنواره نو جوان سالم و به تبع آن جشنواره ابتکارات همکاران فرهنگی که همزمان برگزار شد با هدف تقویت و تعمیق باروهای دینی و مذهبی در کاهش آسیب های اجتماعی نوجوانان ، اطلاع رسانی و آگاه سازی از طریق گروه همسالان با هدف نفی رفتارهای پرخطر ، توانمندسازی ، ظرفیت سازی و جلب مشارکت های نوجوانان برای ترویج شیوه های زندگی سالم و ایجاد مصونیت اخلاقی و روانی در دانش آموزان در برابر آسییب های اجتماعی برگزار شد.

 

حسینی گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و رفتارهای پر خطر و شناسایی قابلیت ها و ظرفیت های محیط های آموزشی در زمینه پیشگیری را از دیگر اهداف این دو جشنواره اعلام کرد.

 

گفتنی است آثار شرکت کنندگان  به صورت غیر حضوری داوری شده و قرار است  در بیست و پنجم مرداد ماه سال جاری  در شهر تهران از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شود.

پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید