کد خبر:10147
پ
۴۴۵۸۵۰۴۱۴۰۰
فرمانده پلیس آگاهی استان؛

باند جعل و کلاهبرداری میلیاردی بوشهر دستگیر شد

متهمان اعتراف کردند با همدستی ۲ فرد دیگر که بنگاه دار و واسطه گر بوده قصد داشتند ۶ قطعه زمین دولتی مشاع به متراژ هزار و ۴۵۰ متر مربع و به ارزش ۱۱۵ میلیارد ریال را به ۶ نفر از شهروندان بفروشند.

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری باند جعل و کلاهبرداری خبر داد و گفت: افرادی اطلاعات مربوط به اراضی دولتی و بلاصاحب شهر “بوشهر” را جمع آوری کرده و سپس با همدستی اشخاصی دیگر، اقدام به جعل و تنظیم قولنامه های صوری و سند سازی کرده و خود را مالک ملک دانسته و آنها را به افراد غیر به فروش می رساندند.

به گزارش حقایق نگار؛ سرهنگ جوشن سهرابی ادامه داد: در این رابطه با تلاش کارآگاهان و اقدامات فنی و اطلاعاتی ۲ متهم شناسایی و پس از چند روز تعقیب و مراقبت شبانه روزی طی یک عملیات غافلگیرانه در شهر بوشهر و در حالی که قصد انجام معامله و فروش ملک داشتند دستگیر و جهت تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی ادامه داد: متهمان اعتراف کردند با همدستی ۲ فرد دیگر که بنگاه دار و واسطه گر بوده قصد داشتند ۶ قطعه زمین دولتی مشاع به متراژ هزار و ۴۵۰ متر مربع و به ارزش ۱۱۵ میلیارد ریال را به ۶ نفر از شهروندان بفروشند که در این راستا ۲ نفر از مالباختگان که زمین به آنان فروخته شده بود و ۴ نفر دیگر که قصد معامله با آنان بوده، شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شدند.

به گفته این مقام انتظامی، پس از شناسایی و دستگیری همدستان متهمان هر ۴ نفر آنان پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید