کد خبر:11438
پ
۱۳۹۷۰۷۱۵۰۰۰۵۲۲_Test_PhotoN

انهدام ۳ باند قاچاق پرنده در بوشهر/ ۲۲ قبضه سلاح از شکارچیان کشف شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: در شش ماهه نخست سال جاری سه باند قاچاق پرندگان شکاری در سطح استان بوشهر توسط محیط بانان منهدم و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

 به گزازش حقایق نگار به نقل از فاس بوشهر: فرهاد قلی نژاد اظهار داشت: با تلاش‌های شبانه روزی محیط بانان در مناطق تحت مدیریت این اداره کل توانسته‌ایم به دستگیری متخلفین شکار و صید ۲۸ رأس شروع به شکار غیرمجاز پستانداران و زنده گیری اقدام کنیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر از رها سازی ۲۸۸ قطعه پرنده شکار غیرمجاز خبر داد و گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری سه باند قاچاق پرندگان شکاری در سطح استان بوشهر توسط محیط بانان منهدم شد و متخلفان به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

قلی نژاد تصریح کرد: این عملکرد در دستگیری متخلفین قبل از ارتکاب جرم و شکار، نیازمند سلسله عملیات پیچیده‌ای در مناطق بوده است که با تلاش شبانه روزی یگان حفاظت محیط زیست استان محقق شده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر نیز درباره سلاح‌های غیرمجاز و مجاز کشف شده در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱گفت: با توجه به بیانات رهبری درباره حساسیت نسبت به وجود سلاح‌های مجاز و غیرمجاز در سطح جامعه باعث شده است که این کشفیات در سلاح‌های غیرمجاز و مجاز تعداد ۲۲ قبضه بوده است.

سیداحسان موسوی افزود: در همین زمینه در ادوات و وسایل کشف شده نیز بیش از یک هزار مورد داشته‌ایم.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر در پایان از تلاش‌های محیط بانان در شش ماهه اول سال تقدیر و قدردانی به عمل آورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید