کد خبر:11555
پ
۴۳۴۰۴۷۴

استاندار بوشهر: نوسازی ۱۷۰۰ مدرسه استان بوشهر در دستور کار است

بوشهر- استاندار بوشهر با اشاره به توسعه هنرستان‌ها در این استان گفت: نوسازی هزار و ۷۱۰ کلاس تخریبی استان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش حقایق نگار به نقل ازمهر بوشهر، احمد محمدی‌زاده ظهر پنج شنبه در نشست با وزیر آموزش و پرورش بیان اینکه مهمترین دستگاه اجرایی آموزش و پرورش است و اظهار داشت: توجه به حل مشکلات آموزش و پرورش از جمله دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در اولویت قرار دارد.

وی دانشگاه فرهنگیان را مهمترین دانشگاه دانست و بیان کرد: برای حل مشکلات این مرکز آموزش عالی توجه ویژه‌ای شده است.

محمدی‌زاده با ضروری برشمردن توسعه هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و افزود: بر اساس ظرفیت‌های مختلف صنعتی، تولیدی، سرمایه‌گذاری و عمرانی استان بوشهر هنرستان‌ها توسعه می‌یابد.

وی با بیان اینکه یکی از هنرستان‌های مهم فنی استان بوشهر، در حوزه انرژی اتمی است گفت: عملیات اجرایی آن آغاز شده و هنرستان دوم نیز در سفر رئیس سازمان انرژی اتمی به بوشهر عملیات آن آغاز می‌شود.

نوسازی ۱۷۰۰ مدرسه استان بوشهر در دستور کار است

استاندار بوشهر ساخت این هنرستان‌ها به لحاظ ساختمانی را در حد یک دانشکده بیان کرد و تصریح کرد: توسعه فضاهای آموزشی در استان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: از هفته دولت تا هفته دفاع مقدس امسال ۳۲ مدرسه افتتاح و به فضاهای آموزشی این استان افزوده شده است.

محمدی‌زاده با بیان اینکه نوسازی کلاس‌های تخریبی در اولویت است، بیان کرد: نوسازی هزار و ۷۱۰ کلاس تخریبی در دستور کار قرار گرفته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید