کد خبر:10473
پ
۱۴۰۱۰۵۱۵۰۰۱۱۴۱_Test_PhotoN

اخطار پلیس به شوتی‌ها؛ وضعیت خودرو تغییر کند برخورد می‌کنیم

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس با افرادی که وضعیت خودروهای خود را تغییر بدهند برخورد می‌کند و برای بار دوم خودرو این افراد توقیف خواهد شد.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، سردار حیدر سوسنی فرمانده انتظامی استان بوشهر عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت تاسوعا و عاشورا و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: ماموریت‌های اجتماعی و فرهنگی اهالی رسانه با مجموعه انتظامی استان بوشهر همسو است.

سردار سوسنی ادامه داد: پلیس فتا استان بوشهر رتبه سوم کشوری را در میان فتاهای دیگر استان‌ها کسب کرده است و ۹۸ درصد از جرایم سایبری کشف شده است اما در حوزه جرائم سایبری شاهد رشد ۳ درصدی بوده ایم.

استان بوشهر در حوزه سرقت و شرارت، در جایگاه ۲۹ کشور قرار دارد و به عبارتی ۲۸ استان، سرقت و شرارت‌شان از استان بوشهر بیشتر است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: در سرقت مسلخانه استان بوشهر در جایگاه ۹ کشور قرار دارد، و در زمینه مفساد اخلاقی، عفاف و حجاب نیز در رتبه ۲۶ کشور قرار دارد.

وی گفت: ۹۱ درصد جرایم خشنی که در استان بوشهر رخ داده است درصد کشف شده است و کشف مابقی جرایم با جدیت در دستور پلیس قرار دارد.

سردار سوسنی با اشاره به اینکه امنیت استان بوشهر خوب است، گفت: ۸۸ درصد از سرقت‌ها در استان بوشهر کشف شده است و بیش از ۲ تن مواد مخدر توسط پرسنل فراجا کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان داشت: ۳۱۰ میلیارد تومان کالا قاچاق کشف شده است که نسبت به مشابه سال قبل ۱۴۲ درصد در کشفیات رشد داشته ایم.

سردار سوسنی از انهدام ۱۳ باند سرقت کابل در ۴ ماهه نخست سال خبر داد و گفت: در این ارتباط ۹۷ نفر دستگیر و تحویل مراجعه قضایی شده اند.

وی عنوان کرد: ۳ هزار و ۷۵۰ خودرو شوتی توقیف در استان توقیف شده شده است و پرونده آن‌ها به قانون سپرده شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان داشت: علارغم اینکه استان بوشهر پایتخت انرژی کشوری محسوب می‌شود اما متاسفانه در پایش تصویری وضعیت ضعیفی دارد.

سردار سوسنی تصریح کرد: برای خودروهای دوربینی بارها از طریق شورا ترافیک و شهرداری پیگیری کرده‌ایم که خودرو توسط فرماندهی انتظامی تامین می‌شود و نصب دوربین نیز با شهرداری باشد اما تاکنون این امر محقق نشده است.

وی افزود: ۹۹.۵ درصد از درگیری‌های در این استان فردی است و فقط نیم درصد از آن جمعی می‌باشد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف دو هزار و ۶۷۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال جاری خبر داد و گفت: در زمینه مواد مخدر ۴۴ دستگاه خودرو و ۳۶ دستگاه موتورسیکلت در توقیف شدند و یک هزار و ۲۷۴ پرونده در همین راستا تشکیل شده است.

سردار سوسنی خاطر نشان کرد: با افرادی که وضعیت خودروهای خود را تغییر بدهند برخورد می‌کنیم و برای بار دوم خودرو این افراد توقیف خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید