کد خبر:12258
پ
۱۴۰۲۰۵۱۸۰۰۰۵۹۳_Test_PhotoN

اختصاص ۳ دستگاه دیالیز به بیمارستان «دیر»

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: سه دستگاه دیالیز به ارزش ۱۳ میلیارد ریال به همراه سه تخت موردنیاز به بیمارستان امام هادی (ع) دیر اختصاص داده شد.

به گزارش حقایق نگار به نقل از فارس بوشهر، احمد یزدان پناه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تقویت زیرساخت‌های تخصصی و درمانی تأمین دستگاه‌های با تکنولوژی بالا از اولویت برنامه‌های معاونت درمان است که به لطف خداوند توفیقات هم داشته‌ایم.

وی تصریح کرد: جهت استانداردسازی تجهیزات و بهبود کیفیت بیمارستان امام هادی (ع) دیر سه دستگاه دیالیز به همراه تخت‌های موردنیاز بخش مربوطه به آن بیمارستان تخصیص داده شد.

یزدان پناه افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های مستمر با وزارت بهداشت سه دستگاه دیالیز به همراه تخت‌های مربوطه به ارزش ۱۳ میلیارد ریال به بیمارستان امام هادی (ع) دیر تحویل داده شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اذعان داشت: دریافت خدمات درمانی با کیفیت و ایمنی از حقوق اصلی بیماران است، دیالیز فرایند پیچیده و سختی است که نیازمند استفاده از دستگاه‌های مناسب و با کیفیت است که خوشبختانه دستگاه‌های خریداری شده تمام استانداردهای لازم را برخوردارند و امید است در آینده شاهد بهسازی سایر بخش‌های آن بیمارستان نیز باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید