کد خبر:9922
پ
سالن ورزشی
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتی؛

۷ پروژه ورزشی در شهرستان دشتی در حال ساخت است

عباسی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتی: پروژه های زمین چمن مصنوعی فوتسال شهر کاکی، سالن های ورزشی روستاهای باغان، کلل و چاووشی، جایگاه ویژه ورزشکاران شهرستان، خوابگاه ورزشکاران شهرستان در دو طبقه و استادیوم شماره (۲) خورموج از جمله پروژه هایی است که در سطح شهرستان در دست ساخت است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار خورموج نیوز در اشاره به پروژه های در دست ساخت شهرستان دشتی اظهار داشت: پروژه های زمین چمن مصنوعی فوتسال شهر کاکی، سالن ورزشی روستای باغان، سالن ورزشی روستای کلل، سالن ورزشی روستای چاووشی، جایگاه ویژه ورزشکاران شهرستان، خوابگاه ورزشکاران شهرستان در دو طبقه و استادیوم شماره (۲) شهر خورموج از جمله پروژه هایی است که در سطح شهرستان در حال ساخت است.
عباسی با اشاره به اینکه ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار جهت احداث زمین چمن مصنوعی شهر کاکی از طرف منطقه ویژه تخصیص یافته و مابقی اعتبار توسط اداره کل ورزش و جوانان استان تامین خواهد شد، تصریح کرد: زمین چمن مصنوعی شهر کاکی زیرسازی و فنس کشی آن انجام شده و چمن آن نیز خریداری شده و به زودی نصب می شود.
وی افزود: عملیات ساخت سالن های ورزشی روستاهای کلل، چاووشی و باغان آغاز شده و در حال حاضر فعال هستند که سالن های کلل و چاوشی هر کدام در سال ۹۷ یک میلیارد تومان اعتبار ملی داشتند و امسال نیز از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور برای هر کدام یک میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
عباسی تامین اعتبار پروژه های در دست ساخت شهرستان را حاصل پیگیری و تلاش های نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان استان و فرماندار دشتی عنوان کرده و اضافه کرد: با پیگیری های صورت گرفته،  اعتبارات این پروژه های ورزشی از محل اعتبارات نفت، اعتبارات استانی و سفر ریاست محترم جمهوری تامین شده است.
وی با بیان اینکه بودجه احداث سالن ورزشی روستای باغان یک میلیارد و صد میلیون تومان آن از محل اعتبارات نفت و ۵۰۰ میلیون تومان آن نیز از محل سفر رئیس جمهور اختصاص یافته است، خاطرنشان کرد: استادیوم شماره (۲) شهر خورموج نیز زمین چمن، فنس کشی و زیرسازی پیست آن با دو میلیارد تومان اعتبار ساخته شده و احداث سکوی تماشاچی نیز کلنگ زنی شده که امسال اعتبار لازم برای ادامه کار در نظر گرفته شده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتی اعتبار مورد نیاز سکوی تماشاچی استادیوم شماره (۲) خورموج را یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان عنوان کرده و بیان داشت: خوابگاه ورزشکاران در دو طبقه طراحی شده و ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تاکنون ۸۰۰ میلیون تومان از اعتبار آن پرداخت شده و در سال جاری نیز یک میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آن در نظر گرفته شده است.
کلیدواژه : سالنعباسیورزش
پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید