کد خبر:8800
پ
IMG_20190311_202059_232
شهردار خورموج خبر داد؛

اجرای فاز دو پارک مفتون؛ خورموج دارای یکی از بزرگترین پارک های گردشگری جنوب کشور می شود

شیخیانی، شهردار خورموج: با اجرای فاز (۲) پارک مفتون با مساحت ۳۴ هکتار، شهر خورموج دارای یکی از بزرگ ترین پارک های گردشگری جنوب کشور خواهد شد.

شیخیانی، شهردار خورموج: با اجرای فاز (۲) پارک مفتون با مساحت حدود ۳۵ هکتار، شهر خورموج دارای یکی از بزرگ ترین پارک های گردشگری جنوب کشور خواهد شد.

 

به گزارش خورموج نیوز، شهردار خورموج امروز در حاشیه بازدید از محل احداث کارگاه قطعات بتنی، نهالستان، گلخانه و کشتارگاه دام جدید شهرداری اظهار داشت: در فاز یک پارک مفتون که در سنوات گذشته اجرا شده حدود هفت هکتار فضای سبز و امکانات پارکی در آن فاز طراحی و اجرا شده و در فاز (۲) آن تقریبا پنج برابر فاز یک طبق نظر شورای اسلامی با رویکرد گردشگری و با جانمایی امکانات ویژه پارک های کشور، در دستور کار شهرداری جهت مطالعه و طراحی قرار گرفته است که در حال انجام می باشد.

 

احمد شیخیانی با بیان اینکه اجرای این طرح ها اخیرا به دستور شورای اسلامی دوره پنجم در راستای توسعه درآمدهای پایدار شهرداری در دستور کار قرار گرفته، تصریح کرد: با توجه به شرایط کشتارگاه قدیمی شهر که حدود ۴۰ سال از ساخت آن گذشته و مستهلک شده، و در راستای اهمیت به بهداشت و سلامت غذایی مردم مقرر شد کشتارگاه در محل جدید احداث، و مکان قبلی به محدوده پارک مفتون در فاز (۲) آن که در مساحت حدود ۳۵ هکتار در حال مطالعه و طراحی می باشد، اضافه شود.

 

وی خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن فاز (۲) پارک مفتون شهر خورموج به معنای واقعی صاحب یکی از بزرگ ترین پارک های گردشگری در جنوب کشور خواهد شد.

 

شهردار خورموج در پایان از نگاه بلند اعضای شورای اسلامی دوره پنجم شهر خورموج قدردانی نموده و افزود: فاز (۲) پارک مفتون که پنج برابر فاز یک خواهد بود، نقش کلیدی در جذب گردشگر و رونق کسب و کار کسبه در شهر خورموج، مرکز شهرستان دشتی که مهد علم و ادب است خواهد داشت.

پایگاه خبری  حقایق نگار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید