کد خبر:10071
پ
image_800_535
در گفتگو با حقایق نگار مطرح شد؛

اجرای دو پروژه پارک محله ای در بافت فرسوده خورموج

رضائیان٬ رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی: اجرای دو پروژه پارک محله ای در محلات بازآفرینی شهری خورموج(بافت فرسوده) با اعتبار اولیه ۶ میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصد در حال انجام است.

رضائیان٬ رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی: اجرای دو پروژه پارک محله ای در محلات بازآفرینی شهری خورموج(بافت فرسوده) با اعتبار اولیه ۶ میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصد در حال انجام است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار حقایق نگار٬ از اجرای دو پروژه پارک محله ای در محلات بازآفرینی شهری(بافت فرسوده) خورموج با اعتبار اولیه ۶ میلیارد ریال خبر داد و اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه های پارک میراث و پارک بهرامی توسط پیمانکار اداره کل راه و شهرسازی استان٬ و با پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصد در حال اجرا است.

حسین رضائیان با اشاره به اینکه اعتبار این پروژه ها از محل اعتبارات ملی بازآفرینی شهری تامین شده٬ افزود: مساحت پارک میراث حدود یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و پارک بهرامی که دارای زمین چمن مصنوعی نیز می باشد٬ یک هزار و ۳۰۰ مترمربع است که زمین آن ها از طرف شهرداری و اداره کل میراث فرهنگی تخصیص داده شده است.

 

وی همچنین میزان تخصیص قیر رایگان به شهرداری های خورموج و کاکی را هر کدام حدود ۹۰ تن عنوان کرده و تصریح نمود: مساحت محدوده بافت فرسوده در شهر خورموج ۷۴ هکتار و شهر کاکی ۱۲ هکتار است که این میزان قیر رایگان جهت آسفالت تقریبا ۱۵ هزار مترمربع از کوچه های بافت فرسوده هر شهر تخصیص داده شده و با اجرای آن ها همه کوچه ها و معابر بافت فرسوده این دو شهر آسفالت خواهد شد.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتی از پیگیری های نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی٬ فرماندار دشتی و مدیرکل راه و شهرسازی استان در زمینه ی بافت های فرسوده شهرستان دشتی تقدیر و تشکر نموده و اضافه کرد: مطالعه بهسازی حسینیه میرزا و بازار صفا در شهر خورموج توسط مشاور راه و شهرسازی در حال انجام است که بعد از تکمیل و تصویب آن، اجرای این طرح نیز با تامین اعتبار لازم٬ عملیاتی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید