کد خبر:9936
پ
پزشک
سرپرست بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج؛

آغاز به کار چهار متخصص جدید در بیمارستان زینبیه خورموج

چهار پزشک متخصص جدید شامل؛ دو متخصص چشم، متخصص کودکان و جراح گوش، حلق و بینی فعالیت خود را در بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج آغاز کردند.

چهار پزشک متخصص جدید شامل؛ دو متخصص چشم، متخصص کودکان و جراح گوش، حلق و بینی فعالیت خود را در بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج آغاز کردند.

 

سرپرست بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج در گفتگو با خبرنگار پیام عسلویه در شهرستان دشتی از آغاز به کار چهار پزشک متخصص جدید در بیمارستان زینبیه (س) خبر داد و بیان داشت: متخصصان اطفال و چشم دو ماه از آغاز فعالیت آن ها در بیمارستان زینبیه (س) می گذرد و جراح گوش، حلق و بینی نیز به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

دکتر فضل الله مجاهد افزود: متخصصان چشم عصرها سه روز در هفته و متخصصان اطفال و گوش، حلق و بینی نیز یک روز در هفته به صورت صبح و عصر در بیمارستان حضور داشته و بیماران را ویزیت می کنند.

 

وی با اشاره به اینکه روزانه حدود ۳۰ تا ۴۰ نفر توسط متخصصان چشم در بیمارستان زینبیه (س) ویزیت می شوند، عنوان کرد: اتاق عمل چشم پزشکی نیز ظرف مدت یک ماه آینده نقص دستگاه عمل آن برطرف شده و علاوه بر ویزیت های سرپایی، عمل های سبک نظیر آب مروارید، ناخنک و… نیز انجام می شود.

 

سرپرست بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج از خرید و نصب یک دستگاه جدید اتورفرکتوکراتومتر به ارزش یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال خبر داد و اظهار داشت: اگر پیگیری ها و حمایت های دکتر شهریاری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و دکتر بحرانی ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان  نبود، قطعا فراهم نمودن تجهیزات و جذب متخصصان در بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج میسر نبود.

پایگاه خبری  حقایق نگار
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • علی ۷ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۳ ق.ظ
    1 0

    چه فایده وقتی حقوق پرسنل شرکتی چند ماه عقب افتاده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید